Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

^^ aaa, neb se ja smejala :Dpredvidjam da ce obnevidjavanje biti 1 reshenje kosovskog problema!bar izgleda da je krenulo na tu stranu :unsure:

Edited by thermal bug
Link to comment

Gosti Utiska nedelje su: Voja Žanetić, kreativni direktor marketinške agencije MOZAIK; Dragoljub Petrović, novinar Danasa i Aleksandar Mandić, reditelj.Ovo lici na potencijalno normalnu raspravu bes svadji i ostalih gluposti.

Link to comment
Gosti Utiska nedelje su: Voja Žanetić, kreativni direktor marketinške agencije MOZAIK; Dragoljub Petrović, novinar Danasa i Aleksandar Mandić, reditelj.Ovo lici na potencijalno normalnu raspravu bes svadji i ostalih gluposti.
Mislim da će prvi i poslednji da se takmiče ko će da ukrade više vremena, biće tu par puta "...čekajte da vam objasnim" od Mandića ali će verovatno da bude kulturiška.Na žalost mislim da se zbog datuma neće izbeći ono "...govorio sam ja:Zorane pazi se..."
Link to comment

Voja Zanetic - srpski humor srpskog stila sa srpskim specificnostima i srpskim pristupom. Ali demokratski i otvoreno prema svetu... koji nam nista dobro ne misli.Mogli su i Petra Lazica da dovedu da dosrbi malo, ako ga Bora Corba pusti iz cmara. Oni su najveci majstori najjadnijeg nacionalizma koji tako ne deluje odmah. Stvarno su majstori!

Link to comment

Šlehtao ne šlihtao, maestralno je objasnio ovo kako Đilas nema mane... samo što bi trebalo malo da potencira patriotski diskurs jer toga kod nas nema dovoljno, skoro niko to ne radi, zašto se ne ugledaju malo na Putina :blink:

Link to comment

mandic!? jedino pripametno sto je taj hrcak uradovao, bejase ona emisija na stb-u sa rahmetli faši-isprdkom n. milosevicem i toliko-neutralan-da-to-boli (osim spram šišmiškovića) d. zarkovicem, to je bilo zabavno.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Je l' neko gledao ono kolektivno verbalno urnisanje skoro svih politickih aktera sinoc? Boris Begovic (car! :D), Jovo Bakic (takodje :D), onaj sa FEFA-e jos i najumereniji.Kada su se dotakli Dinkic, Begovic ga poklopio onako argumentovane, a Bakic samo "Dinkic je apsolutno ono najgore u srpskoj politici...vrlo talentovan za osvajanje vlasti, steta sto svoj talenat arci na zamajavanje gradjana..."Kada su dosli do Cede, Begovic nesto u fazonu "svidja mi se ovo pravi ljudi na pravom mestu - podseca me na jednog sto je rekao resenje su kadrovi, kadrovi, kadrovi..." :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...