Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

ja ne smem ni da probam da gledam. a naidje ovaj ulickani, sto saoseca sa gradjanima koji imaju devizne dugove a dinarske prihode, ja pochinjem da se svadjam sa televizorom :isuse: odma se setim one cvetkoviceve izjave, koja je u medijima trajala tachno 15 minuta, kako su gradjani sami krivi za pad dinara, jer su nekontrolisao uzimali kredite indeksirane u evrima, umesto da su uzimali kredite indeksirane u dinarima.mama da im se indeksira <_<

Link to comment
Ja mislio da sam od retkih koji psuju televizor. Sad čuh komšiju kako se dernja i tera u majčinu...
Uradiš ovako...
A onda sam isključio TV i zaključio da slušanje jednog idiota nikako ne može biti dobro za moju psihu...
Ja stvarno više ne mogu da ih gledam... Nemaju ništa pametno da kažu, a lažu, mažu a posle toga i kradu...Ako neko pametan i gostuje u emisiji, njega ućutkaju dok si rekao "provizija"...Gledati političke talk-show emisije u Stradiji zaista nema neku svrhu... Samo se iznerviraš, još više popizdiš i budeš tamo gde si bio i pre toga...I da, mentalno(ne i stvarno, naravno, to je neuporedivo), sad mi je gore nego 90-ih... Tad sam znao da su govna na vlasti, a sad su na vlasti govna za koja sam svojevremeno glasao...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...