Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

O, pa, to vec krenulo umereno, pobednicki, i EU i Kosovo*. :o*Ovaj natpis ne prejudicira status Kosova i u skladu je sa Rezolucijom 1244 i mišljenjem MSP o kosovskoj deklaraciji o nezavisnosti
Link to comment
Dusan 365lepihdana Petrovic.
ne razumem zasto su njega reaktivirali? smatraju da imaju previse glasova pa zele da udele malo kolegama na politickoj sceni? kakav gmaz.
Link to comment
ne razumem zasto su njega reaktivirali? smatraju da imaju previse glasova pa zele da udele malo kolegama na politickoj sceni? kakav gmaz.
Kojote, on je 3 čovek stranke, već jako, jako dugo vremena... Sam se reaktivirao(u javnosti), nije njega niko reaktivirao...Hella je klon Dušana Petrovića...Definitivno... To je taj nastup... :D Edited by radisa
Link to comment
kako mislis reaktivirali ? on je sve vreme tu .
Kojote, on je 3 čovek stranke, već jako, jako dugo vremena... Sam se reaktivirao(u javnosti), nije njega niko reaktivirao...Hella je klon Dušana Petrovića...Definitivno... To je taj nastup... :D
hteo sam da kazem da su ga poslali u prve borbene linije, jedno vreme je bio po strani. retko ogavan lik. sigurno top3 u demokratskoj stranci po ogavnosti.
Link to comment
hteo sam da kazem da su ga poslali u prve borbene linije, jedno vreme je bio po strani. retko ogavan lik. sigurno top3 u demokratskoj stranci po ogavnosti.
Ma taj je sam odlučio da se pojavi... Uzgred meni je No2... No1 je naravno ekolog, pizda mu materina ogavna... Edited by radisa
Link to comment
Trivanka je suvereno na tronu.
Ma taj je sam odlučio da se pojavi... Uzgred meni je No2... No1 je naravno ekolog, pizda mu materina ogavna...
uh, tek sad kapiram koliko je tesko napraviti listu.jeremic suvereno vlada kod mene. tu su jos i dulic, trivanka, petrovic, djilas...
Link to comment
Da ali je Petrović idiot. "Polako, da vidimo šta je to poskupelo" angry.gif
Pa jel' lepo objasnio da je sve što ima veze sa naftom skuplje jer je nafta skuplja na svetkom tržištu... Na konstataciju da je bila i 150$ za barel samo je nastavio da melje...A onda sam isključio TV i zaključio da slušanje jednog idiota nikako ne može biti dobro za moju psihu...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...