Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Naravno. Narod je stoka, podmiti ga sa par paketića i ponekim javnim radom i eto ti večne podrške. Za to vreme isisavaj iz ekonomije sve što možeš preko "agencija" i "fondova" i uživaj u trijumfu.

Link to comment

Mislim da je bilo nešto u fazonu: "Oni šalju aktiviste svuda gde ja nešto treba da kažem, i onda se uvek kao slučajno nađe jedan kome nešto nije dobro, i ta televizija je uvek tu da to zabeleži". Pod tom televizijom je mislio na SvetPlus.Inače, surovo upečatljiv nastup gradonačelnika. Odradio je bruku glasova ovom spektakularnom simulacijom nedužnog ali odlučnog čoveka.

Link to comment

+1Ali OB koja mu se do patosa zahvaljuje i na početku i na kraju emisije što se udostojio da je počasti svojim prisutstvom... čovek je na dva sata ispustio lopatu iz ruku samo da bi njoj učinio uslugu :isuse:

Link to comment
Jel' ovo stvarno rekao? :lol:
zar bih ja to izmislila.
Mislim da je bilo nešto u fazonu: "Oni šalju aktiviste svuda gde ja nešto treba da kažem, i onda se uvek kao slučajno nađe jedan kome nešto nije dobro, i ta televizija je uvek tu da to zabeleži".
ne izmisljaj angry.gif
Link to comment

Tviterasi sinoc o Đilasu, a nastavljeno na blogu . Ubacen je u naslove filmova.

Đilas je tužna misao koja se plešeĐilas u malom rituĐilas na usijanom limenom krovuĐilasov na reci KvajĐilas uvek zvoni dva putaSam u Đilasu 3Ghost ĐilastersKako sam sistematski uništen od ĐilasaĐilas u raljama životaKakav Boris, takav ĐilasPritajeni tigar skriveni ĐilasKad porastem biću ĐilasDragane, znam šta si radio prošlog letaMoj veliki mrsni pravoslavni ĐilasGospodin i gospođa ĐilasCrni Vučić, beli ĐilasĐilas Cassidy & Aleksandar KidZona ĐilasovaĐilas iz blataĐitanikĐilas i predrasudeTajkuni više vole ĐilasaCoco pre Chanel, Đilas pre mostaĐil i DžimTreći kamen od ĐilasaBraća po ĐilasuĐilas je pao na temeČekaj ga i Đilas će sigurno doćiSneg veje a Đilas se češljaLegende o ĐilasuOvo nije glupi tinejdžerski ĐilasMistični ĐilasIce Age:DjilastownLegally DjilasMlad i zdrav ko Đilas
Edited by bergasa19
Link to comment

Sve što (ne)treba da znamo o neuspelom bekstvu i uspelim hapšenjima.Gosti Utiska nedelje su: Božo Prelević, advokat, Dušan Telesković, novinar lista Politika i Vojislav Tufegdžić, urednik u nedeljniku Novi magazin

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...