Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Đole Vukadinović ima samo dobre obraze za šamarisanje. Inače je infantilan i sebe shvata preozbiljno, a tome su doprineli i mediji koji tu budalu smatraju nekim političkim analitičarem koju uvek zovu u izbornoj noći ... On i Jovo Bakić kada se pojave zajedno u nekoj emisiji povodom izbora - to je odlično laksativno sredstvo ...

Edited by stoka
Link to comment
ko je reko dobar? samo smo rekli da je bilo povremeno smesno. enihau, smorila sam se posle sat vremena i zapitala se o cemu je to, sta ja to gledam. kako nisam umela da odgovorim, odlucila sam da je pametnije da mustram ukucane.
ako volis da ti bude aprijatno :(
Pa jebajga, sad sam ponovo preleteo sve postove od početka ove emisije, i uglavnom ste bili uuuuu i aaaaaa i :lol: i :Hail: i hahahaha i ludilooooo i opet :lol: i :Hail: ...Mensečinilo da vredi pogledati, al' evo - neću. :P
Link to comment
Obavezno pogledaj. Klasican primer samounistavanja. Basara je izgledao ko da gleda dobru predstavu.
Verovatno vredi pogledati, ali cini mi se da se samo zato sto je preko puta njega DjV, Basari tolerise svasta.On je ljustura od coveka koji je izgoreo svoj mozak alkoholom i ostalim porocima.Tacka.
Link to comment

Basara se nije ni branio. DJV je dosao u emisiju sa dokumentima kojim ce razotkriti Basaru, pa kad je ukapirao da ovog boli kita za to, nije znao sta da radi i ko kukac je poceo da brljavi po onim spremljenim papirima. Da je potrajalo jos pola sata pao bi u nesvest.

Link to comment
Verovatno vredi pogledati, ali cini mi se da se samo zato sto je preko puta njega DjV, Basari tolerise svasta.On je ljustura od coveka koji je izgoreo svoj mozak alkoholom i ostalim porocima.Tacka.
Ideološki nema značajne razlike između njih dvojice. Edited by Fida'i
Link to comment
niste vi videli basaru pijanog. to je neprepricivo
meni basara uopšte nije izgledao pijano. odgledao sam sada reprizu. video sam dosta pijanaca i dosta pijanih u životu, basara mi je delovao nonšalantno zajebantski. nedavno sam imao prilikom da odsedim sat vremena u bajinoj bašti u društvu sa njegovim prijateljem. isto ponašanje. naravno ne u delu koji sam danas video, ono kad basara stručno podjebava mog imenjaka. šlag na torti, trešnja na šlagu je ovo njegovo izvinjenje na kraju. i reakcija tužitelja. ono lakonsko: "pa dubro, jesam preterao, izvini". dopalo mi se i basarino insistiranje na ĐV ulozi tušitelja, branitelja, u(ne)reditelja svega.dobra epizoda.PS željko mitrović, persona :Hail:
Link to comment
meni basara uopšte nije izgledao pijano. odgledao sam sada reprizu. video sam dosta pijanaca i dosta pijanih u životu, basara mi je delovao nonšalantno zajebantski.
I ja imam identičan utisak.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...