Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

ovo je, otprilike, najgore sto si ikada izjavio. i najljigavije. jebes stranu na kojoj su vucici.
što? Misliš da bi bilo loše da DS ili LDP imaju nekoga ko za njih radi podjednako dobar posao kao Vučić za radikale?Ja ne mislim. Na stranu to što se nama od Vučića bljuje, ali on za njih radi najveći deo posla u javnim nastupima.
vuk se ne moze meriti sa vucicem.
Po ljigavštini ili po uspehu?
Link to comment

Ako bi taj neko bio tisto toliko dobar u podilaženju najnižim porivima širokih masa i trgovini leševima, onda bi morao da bude isto toliko ogavan.Ako ne bi bio tako ljigav, onda ne bi imao uspeha kod njih.

Edited by ion
Link to comment
što? Misliš da bi bilo loše da DS ili LDP imaju nekoga ko za njih radi podjednako dobar posao kao Vučić za radikale?Ja ne mislim. Na stranu to što se nama od Vučića bljuje, ali on za njih radi najveći deo posla u javnim nastupima.
jebes stranku u kojoj ce takvi demagozi i fukare da "obavljaju posao". verovatno mislis da cilj opravdava sredstvo... ali, ako je cilj da se drustvo unormali, sa takvima ga nikad neces postici. tragicno je ako to ne shvatas.
Po ljigavštini ili po uspehu?
po oba, i po jos kojecemu.
Link to comment
jebes stranku u kojoj ce takvi demagozi i fukare da "obavljaju posao". verovatno mislis da cilj opravdava sredstvo... ali, ako je cilj da se drustvo unormali, sa takvima ga nikad neces postici. tragicno je ako to ne shvatas.
Tragično je to što nisi shvatio da ne pričam o nekome ko bi bio demokratski Vučić već o nekome ko bi u javnosti mogao da stavove bliske DSu i LDPu prezentuje na način na koji ne bi izlazio kao poražen iz duela sa Vučićem. Uopšte ne mislim da bi ta osoba morala da ima moralne karakteristike Vučića.
Ako bi taj neko bio tisto toliko dobar u podilaženju najnižim porivima širokih masa i trgovini leševima, onda bi morao da bude isto toliko ogavan.Ako ne bi bio tako ljigav, onda ne bi imao uspeha kod njih.
Ne znam, verujem da postoji mogućnost da se i demokratski stavovi predstavljaju građanima na podjednako prijemčiv način.Ne mogu da poverujem da su ideje radikala po sebi lepše. Ali ovo je već kompleksnije pitanje i trolovali bi temu ako bismo nastavili da širimo priču.Inače, kada pričamo o ovome setih se nečega:Tamo neke 2003 ili 2004 sam pohađao neke kurseve u CMVu, školi koju je držao Boris Tadić. Njegovo prvo predavanje je počelo tako što je nacrtao čiča glišu i rekao nam "Ovo vam je prosečni glasač. Da li vam on deluje inteligentno? Da li on uopšte deluje kao da ima inteligenciju?" Nakon smeha polaznika on je nastavio "velika je zabluda da glasači racionalno odlučuju za koga će glasati. Oni se rukovode osećajem ko im se više sviđa". Onda je nastavio da priča nešto o svojoj majci tu sam se isključio. Edited by Eraserhead
Link to comment

dopalo se nekom ili ne, u ovom nasem politickom brlogu najbolje rekvijeme a propos kvadikalskih lajavaca priredjivali su canak i kiza zivkovic (neka su i osrednji politicari). kad god nas pocaste nekim kabareom tipa utiska nedelje, zamkom ili sengrupom (a u kom ucesnik biva bioloski stepen od nacionanista) pa i kaziprstom, poligrafom, treba zvati nekog od ove dvojice da ih razvaljuje. jos uvek pamtim neki davni duel na pokojnoj bk - seselja i canka. jes da im je tajming bio ogranicen na 2-3 minuta, ali je neprejebivog voju na finjaka lalinski rasturio canak. i njegova bi poslednja a vojislav dr seselj ostade zabezeknut i uskracen za zavrsnu poentu. demaskirati tu vrstu mega demagoga i zauzdati ih, privilegija je malobrojnih. sugerisem da ih se trosi razumno i pametno, moze i honorarno, no, boljeg pesticida za ove trenutno nemamo. kao ni odgovora na vojaloge uggly face-a.

Link to comment

Eto ti Canak i Ceda, Pesicka, Beba...Oni su zaista inteligentni, brzi i uvek ugrobare Vucice ovog sveta. Radi se o tome da govore ono sto ljudi nece da cuju. Ako pocnu da govore ono sto ljudi hoce da cuju, postace retardirani Tadici. Bice na nekoj vlasti a promene nema.

Link to comment
Tragično je to što nisi shvatio da ne pričam o nekome ko bi bio demokratski Vučić već o nekome ko bi u javnosti mogao da stavove bliske DSu i LDPu prezentuje na način na koji ne bi izlazio kao poražen iz duela sa Vučićem. Uopšte ne mislim da bi ta osoba morala da ima moralne karakteristike Vučića.
rekao si:
Odvratno ili ne, ja bih voleo da imamo takvog na našoj strani.
mozda su tebi oratorski kapaciteti prva asocijacija na vucica, meni ne. a, verujem, ni vecini normalnih ljudi. takodje, ako su samo govornicke sposobnosti u pitanju, ne znam zasto si stavio ono "odvratno ili ne". Edited by Miralem
Link to comment
...Ne znam, verujem da postoji mogućnost da se i demokratski stavovi predstavljaju građanima na podjednako prijemčiv način.Ne mogu da poverujem da su ideje radikala po sebi lepše. ..."velika je zabluda da glasači racionalno odlučuju za koga će glasati. Oni se rukovode osećajem ko im se više sviđa".
Eto ti Canak i Ceda, Pesicka, Beba...Oni su zaista inteligentni, brzi i uvek ugrobare Vucice ovog sveta. Radi se o tome da govore ono sto ljudi nece da cuju. Ako pocnu da govore ono sto ljudi hoce da cuju, postace retardirani Tadici. Bice na nekoj vlasti a promene nema.
Eto ti.Naći nekog da kaže stvari koje ljudi neće da čuju, a da im se svidi.A znamo ko je to mogao. JBGBack to topic:Meni se dopada čankov nastup i u ovom UN i skoro svuda, jer skoro uvek uspe da prizemlji kerove.
Link to comment
Stvar je samo u tome da LDP nema ni jednog ljigavog spinera. Radikali imaju Vucica, DS ima Petrovica, a LDP se oslanja na neke tamo dramaturge. Taj profil vapije za nekim pravnikom, al opet nije cudno da u LDP nema takvih kad pravni stancuje samo male radikale i petrovice.
sve teze uspevam da te pratim. ili se opet "zajebavas"? sta ce ti pravnici? sta ce ti ljigavi spineri? mislis da je nemoguce dobiti radikale 1 na 1, bez spinovanja? ako jeste nemoguce, pisi propalo. i pridruzi im se.
Link to comment
sve teze uspevam da te pratim. ili se opet "zajebavas"? sta ce ti pravnici? sta ce ti ljigavi spineri? mislis da je nemoguce dobiti radikale 1 na 1, bez spinovanja? ako jeste nemoguce, pisi propalo. i pridruzi im se.
ali ako radikali vec spinuju, onda moras i ti - da bi bilo 1 na 1. najbolji momenat DSa u poslednje vreme je bila "prljava" kampanja pred drugi krug - tj spinovanje do bola. npr ono cuveno "bicemo crna rupa na svilenom tepihu evrope" - izvadjeno iz konteksta, naravno :D
Link to comment
ali ako radikali vec spinuju, onda moras i ti - da bi bilo 1 na 1.
umeju oni i da lazu ko psi, masu "dokazima", postavljaju koru od banane, prete, i tako to. mozda i te vidove komunikacije treba usvojiti, ne bi li bili ravnopravni?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...