Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Čemu uopšte pozivanje različitih[/i™] gostiju?Sve kontakt panel-emisije treba da imaju stalne sastave.kod Sarape: Basara, Pajkić, prof Rajić i Jergović
Ostojic, Parivodic, Sloba Markovic.
Link to comment
Iju koji moron ovaj Milivojević :mellow:
Tezak, a narod cita njegove knjige ko besan i trazi jos! I posle sto smo tu gde jesmo :sigh:Bez zezanja, prodavac magle svetskog ranga.
Link to comment

Sad je upravo rekao da konvencije Saveta Evrope (koje smo, btw, ratifikovali) nisu obavezujuce za nas ovde u Srbiji :isuse:Nego, je li Milivojevic transakcioni analiticar?

Edited by pacey defender
Link to comment

U qrac, meni Milivojević deluje da pametno priča, a možda je to što me ove dve BAŠ nerviraju. Jel zna neko da li neka od njih dve ima decu?poslato uz pomoc aplikacije "tapatalk"

Edited by eye of the beholder
Link to comment
Ova se baš navadila na fazon da sad svaki predlog ima isto ime? :huh:Šta ono beše prošle nedelje?
"Šta je istina", tako neka glupost.A odakle joj sad pade ovo sa Darkwood Dubom i Biserom? Možda sam ja lud ali to je neka prilično stara saradnja, zar ne? :unsure:
Link to comment
Sad je upravo rekao da konvencije Saveta Evrope (koje smo, btw, ratifikovali) nisu obavezujuce za nas ovde u Srbiji :isuse:Nego, je li Milivojevic transakcioni analiticar?
:)
Link to comment

nego jel zna neko ko peva 'tvoje njezne godine' - ide kao muzicka podloga kad se prikazuje 'semafor' sa predlozima?nije naravno ona cuvena arsenova (emotivna), nego neka verzija koja zvuci kao da je peva (vise recituje) neki perverzni hladnokrvni sadisticki manijak

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...