Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

gde sam pomenula dveri?
pa rekla si da je klerofašizacija jedan od faktora zbog kojih emancipovane seksigradistkinje teško dolaze do šanse da iskažu supružničke kvalitete. kako god, tadić nije kriv ni za jedan od navedenih faktora i ta frizerka nema šta da se njemu jada u tom smislu, nego neka bega iz zemlje ili neka poboljša performanse u odnosu na konkurenciju. možda je prosto glupa, ružna i dosadna pa kao takva ima slabu prođu u fejsbuk mesari.
ja sam ionako lezba.
e, ali to se - na sreću - može promeniti. baš sam pre koji dan čitao o vakcini, samo da nađem članak... Edited by Hella
Link to comment
e, ali to se - na sreću - može promeniti. baš sam pre koji dan čitao o vakcini, samo da nađem članak...
Hella, vreme je da menjas pristup, sve si mi manje uverljiv, smeksao si.
Link to comment
emancipovane seksigradistkinje
ovo ti je ona stilska figura oksimoron? nigde nisam napisala klerofasizacija, nego pravoslavizacija. eto, ja da ocu da se udam, ne bih zahvatala sa verskog izvora, sto bi mi u srbiji, zemlji u kojoj se na popisu 95 odsto stanovnista izjasnjava kao verujuci, znatno smanjilo verovatnocu da se udam. primeti da sam i gore ovde pomenula samo i iskljucivo verovatnocu da ce se nesto desiti. ovo za vakcinu ne moras da trazis, u redu je i lopatom preko ledja, jednako je lekovito. nego nisi mi odgovorio da l tadicu na izborima treba "moronkin" glas.
Link to comment

Vladimir fuckin' Kecmanović?Po kom kriterijumu on bude gost sa Vladom Todorićem, Danicom Vučinić i Zoranom Panovićem?P.S. Merkelova sutra na Kosovu, i to baš na Sv. Nikolu! Prst u oko jebote! :isuse:

Link to comment
P.S. Merkelova sutra na Kosovu, i to baš na Sv. Nikolu! Prst u oko jebote! :isuse:
Nemam reči.Ja bih spojio ovaj topik sa Apstinirati na izborima, majke mi. Nema veze što nisu političari gosti, dovoljna je OB.
Link to comment

Pita Olja " sta je stvarno istina" i to pitanje ponavlja 8 puta. Recenica od 4 reci puta 8 daje broj 32 koji je proslavio Medzik DZonson. Medzik DZonson je istina.

Link to comment
Pita Olja " sta je stvarno istina" i to pitanje ponavlja 8 puta. Recenica od 4 reci puta 8 daje broj 32 koji je proslavio Medzik DZonson. Medzik DZonson je istina.
nemas pojma, paul pierce je istina.
Link to comment

Čemu uopšte pozivanje različitih[/i™] gostiju?Sve kontakt panel-emisije treba da imaju stalne sastave.Utisak nedelje: V. Kecmanović, Teofil, Borka i Toholj.Nivo 23: Igor Marojević, Vida Ognjenović, Cane i kardiolog Milašinovićkod Sarape: Basara, Pajkić, prof Rajić i Jergovićkod Marka Jankovića: Radomir Smiljanić, Žarko Gavrilović, Ljiljana Bulatović i Siniša Vučinićkod Nenada Stefanovića: Ljušić, Krestić, Predrag Marković i Smilja Avramovkod Nataše Miljković: Ratko Božović, Dušan Kovačević, Sonja Liht i Kosta Čavoški

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...