Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

mp40, djordje geprat i djeliceva tetka. dark wader samo slusa.mp, prepricaj nam to za devojku sto nema decka, bas zvuci zanimljivo.

Edited by darling
Link to comment

Ovako je to bilo: Bio Boris Tadic jednom u nekoj javnoj zgodi. Naslo se tu mladih, prijateljska atmosfera...Upitan da kaze pokoju o licnom angazmanu i ocekivanjima spram drzave, Boris se malo nasalio. Zaboravivsi na formu i protokol, duhovit i sponatan kakvim ga dobri gospod u svom liku sacinio, Tadic iskaze anegdotu o devojci koja se zalila sto nema ljubavnog partnera. "Kakva je ovo drzava, ni decka ne mogu da nadjem" - citirao je Predsednik a potom dodao da ne treba bas sve drzava da nam resava. Boris je dodao i to da on ne zna sta devojci to tacno fali da bi imala decka a seretski se nasmejao pa je sve dobilo i blago erotski nagovestaj sto je publika, mahom od mladih otvorenih shvatanja sacinjena, dodatno odobrila i pozdravila spontanim smehom.

Link to comment
Naravno da je moronski, kad je izgovorio moron... <_<
pa kako vas onda, tako celomudrene, u svakom izbornom ciklusu nabije dva metra pod zemlju? imaš li neko objašnjenje za to? Edited by Hella
Link to comment

@historian nemo sad da si i ti gledo? da te upisem na listu?sto me nervirate s tim. 1 matematicar bi mogo da razvije model koji bi prikazao zasto je zivot u srbiji (sankcije, rat, odliv muskaraca iz moje generacije, pravoslavizacija...) meni smanjio verovatnocu da se udam. zivot moz da bude zrtva statistike, o i te kako...sad mi nije jasno, je l tadicu treba glas te "moronke" ili mu ne treba?!

Edited by darling
Link to comment

gde sam pomenula dveri? a kad dveri dodju na vlast, naravno da ce onda sve zene biti udane i radjace 9 jugovica i desetog juga kostadina. juhu, bas se radujem. "moronka", eto, nema bojfrenda, al ce imati za koga da glasa.pusti mene, nisam pricala o sebi, vec o statistickoj jedinici. ja sam ionako lezba.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...