Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

ma kakv dar, leba ti? da je bio uverljiv pa da kažeš da ima dar. ali ne, blicalo mu je na čelu "lažem" "lažem" "lažem". ima dar da ispadne budala.
Kad kazem dar, mislim "dar". :)
Link to comment
Sacuvaj me boze ove nepodnosljive patetike LJ.Dragutinovic.
opet, nikada mi nije delovalo ubedljivije, iskrenije i srdacnije kada neko prica o ljudskosti nekog 'selebritija' :)mislim na pricu svih ucesnika Edited by InvisibleLight
Link to comment
opet, nikada mi nije delovalo ubedljivije, iskrenije i srdacnije kada neko prica o ljudskosti nekog 'selebritija' :)mislim na pricu svih ucesnika
Da nema Bajcetica bilo bi negledljivo.
Link to comment

Da, dobre čizme. Gledala sam reprizutm i definitivno se gledaoci odlično spremaju za utisak ili su listom logoreični. Prvi put jednu gospoju nisam stigla da po'vatam u celosti kada je govorila.

Edited by uliks
Link to comment

Kakve su šanse da lider URS-a Mlađan Dinkić posle izbora bude deo vlasti? Šta može da obeća, što već nije obećano? Da li bi Dinkić bio idealan premijer? Gosti Utiska nedelje su Mlađan Dinkić, Dimitrije Boarov i Zoran Živković. Autorka Olja BećkovićSteta sto nije pozvala Dacica i Dinkica u isto vreme, pa da gledamo okrsaj pretendenata za premijersko mesto. Ovako ce to biti pljuvacina Zivkovic - Dinkic.

Link to comment

Ne znam za koga da se opredelim večeras, to vam je ona roditeljska dilema, koje mu je dete draže ...Na jednoj strani je energični i sposobni Dinkić, čovek koji je kao guverner NBS-a stabilizovao nacionalnu valutu, vratio staru devinu štednju građanima, uveo najbolje strane banke na srpsko bankarsko tržište, protivio se prodaji NIS-a budzašto, privukao milijarde evra stranih investicija ...Opet, na drugoj strani je Živković, najuspešniji gradonačelnik Niša, čovek koji je herojski prihvatio ulogu premijera posle atentata na Đinđić dr Zorana, osoba britkog jezika i kristalno jasne misli, demokrata u duši, za razliku od drugih koji su to po zanimanju ...

Edited by stoka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...