Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

to opet vise govori o kvalitetu tzv. protivnika nego o njemu. a kad smo kod toga - pismo iz zatvora pisao je miri licno, ako me secanje ne vara, a ne glavnom odboru sps-a. priroda tog "protivnishtva" je mnogo vise personalna nego ideoloska ...
Pa i rekao sam da ne govori mnogo o njemu. Sto se pisma tice, pisao ga je onome ko je zaista odlucivao u to vreme. Nesto sumnjam da je odluka o hapsenju njega i zene mu doneta na Glavnom odboru SPS-a.
Link to comment
ne, na cedomira se pucalo i posle toga..... ali nebitno.
bitno je, kad se pucalo na njega posle toga?subotica - prilep - ogulin :Hail:eto novog slogana za preokret Edited by kojot
Link to comment
bitno je, kad se pucalo na njega posle toga?
Moguce da je ovo:Na Čedomira Jovanovića, bivšeg potpredsednika Vlade Srbije, pokušan je atentat 2. marta 2005. godine ispred ulaza u zgradu u kojoj stanuje, saznaje „Blic“ iz pouzdanih izvora.Jednom prilikom, otprilike u to vreme se o tome govorilo i na nekoj njegovoj KZS. To je bilo pre LDPa u vreme Centra za modernu politiku kada je bilo onih morbidarijama sa parcelama na groblju na ime deteta i slicno. Edited by Eraserhead
Link to comment

A ono - kada je neko postavio bombu ispod njegovog automobila? To je bilo, koliko se secam, za vreme predizborne tisine... Ili je u pitanju cistokrvna patkica? :unsure:...edit: 2007. godine

Edited by Ryo
Link to comment
Nema ni topic, nego ga pretucaju od nemila do nedraga. :(
A propo šefovanja u kabinetu u junosti, a di je bio šef kabineta Vojin Dimitrijević, di je bio Janez Stanovnik, ha? I Regan je počeo kao demokrata pa završio kao republikanac.
Link to comment
A propo šefovanja u kabinetu u junosti, a di je bio šef kabineta Vojin Dimitrijević, di je bio Janez Stanovnik, ha? I Regan je počeo kao demokrata pa završio kao republikanac.
Meni je mnogo zanimljivija njegova moc negiranja ociglednog i opstepoznatog. Kad mu, naprimer, ministroliki organizam Jeremic citira da u statutu SPOa pise da je jedan od ciljeva, parafraziram, diplomatska borba za Kosovo i suvernitet...bla, bla,, ovaj mrtav ladan, sa laganim prezirom, kaze da to ne pise, da ovaj to tamo nije mogao da procita, da nije razumeo... Tu je jednostavno nenadmasan! Edited by Nesh
Link to comment

Ma znam, gledao sam. Zašto bi rekao da piše, nije njegovo da se stara o statutu i programu stranke. Stranka, to je on. Stoga je jedini statut ono što mu se ćefne tog dana u zavisnosti na koju nogu ustane. I onda mi pričamo o nekakvim strankama, levici, desnici, programima, ideologiji i slično. Bezveze. Sve je to jedna ista mafija, na koju iz senke pažljivo utiču koliko su u prilici DB i tajkuni.

Link to comment
Neverovatan dar!
ma kakv dar, leba ti? da je bio uverljiv pa da kažeš da ima dar. ali ne, blicalo mu je na čelu "lažem" "lažem" "lažem". ima dar da ispadne budala.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...