Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Najbolji mi je onaj pendrek sa severa Srbije, sa Palica kako kaze, koji zna da je Canak za Amerikance ali trenutno ne moze da se seti svih njegovih izjava koje to jasno govore.Sta su ti ljudi...

Link to comment
Najbolji mi je onaj pendrek sa severa Srbije, sa Palica kako kaze, koji zna da je Canak za Amerikance ali trenutno ne moze da se seti svih njegovih izjava koje to jasno govore.Sta su ti ljudi...
na palicu ima zoo vrt.
Link to comment
Momcina je inace i UK citizen! On najbolje zna kaki su jenglezi.
cuh da su ga oboje prozivali u kontextu "ti si bio i video, a ostalima branish"...totalna besmislica...@hattorikakav forum takva admin. :wink: ...
Link to comment
A i zrtvuje se, jadan, strasno svaki put kad treba da gostuje na b92, al eto cini to da siri dobru rec...
Aha, zrtvuje se my ass, ne moze Veran od njih da se odbrani, stalno zovu, pisu i kukaju kako ih nema na RTV B92.
Da, ali na jednoj strani imas les (ne znas pol i identitet ali znas lokaciju i vreme gde je nadjen), a na drugoj dva idiota iz batajnice sa tetoviranim guzicama koje kradu krpe.Da li tu ima dileme sta je vaznija vest (prva vest u dnevniku, kako on rece)?
Ako ti je les o kome nemas nikakve nove informacije bio vest juce, naravno da nemas dileme. Prvo ti je ono sto je em novo, em televizicnije. Ili mislis da te fotoreporterisanje stavlja u prvu ligu TV urednika, pa tvoji sudovi o uredjivanju TV emisija imaju neku posebnu tezinu? :rolleyes:
Momcina je inace i UK citizen! On najbolje zna kaki su jenglezi.
A mama mu radi na izdjacnikom srbozderskom BBC-u na srpskom. :lol:
Link to comment
Ili mislis da te fotoreporterisanje stavlja u prvu ligu TV urednika, pa tvoji sudovi o uredjivanju TV emisija imaju neku posebnu tezinu? :rolleyes:
docim tvoje radno mesto tebe stavlja medj top 10 urednika, pa tvoja ima tezinu? Edited by Grunf
Link to comment

Kao sto bi Uki rekao:"Potpis!", naravno, na Grunfov post. :) 'Aj sad da ja fotoreporterisanjem dodjem do zakljucka da su/ste poveli samo rejtingom na Jutjubu i zeljom za podilazenjem sirokim masama. Naravno, voleo bih da me ti arturdentisanjem ubedis u suprotno, osim toga sto je to novo i televizicnije(od cega televizicnije, od lesa?). Svaki neredi/demonstracije su televizicne tako da taj razlog ne pije vodu.

Edited by foto
Link to comment

Moram da priznam da me je Čanak oduvao. Još jedno ovakvo gostovanje ili govor u skupštini i zaboraviću da je sato uz Botu u drugom krugu predsedničkih izbora. :Hail: Toliko.

Link to comment
Moram da priznam da me je Čanak oduvao. Još jedno ovakvo gostovanje ili govor u skupštini i zaboraviću da je sato uz Botu u drugom krugu predsedničkih izbora. :Hail: Toliko.
Za tvoju informaciju stao je još u 1. krugu. :lol:
Link to comment
A Vucic Jeremic?
ne vidim smisao ovog pitanja. u stvari, pretpostavljam da zelis da zapocnes neko ds vs ldp nadjebavanje. stoga, ne moram ni da ti dam smislen odgovor. ali hocu, posto sam velikodusan covek: vuk se ne moze meriti sa vucicem. a i takvog kakav je ne bih zeleo da imam na "svojoj" strani.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...