Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

EDIT: Slazem se sa Mancom
Slažeš se sa:
...ne shvatam šta će on LDP-u. Samo može da im oduzme glasove.
Pre par dana si rekao da može da namakne 3-5% procenata:
Da se kaze da je "koalicija oko LDPa" (citaj: LDP) uzela 8% ili 10% a da je prosluput LDP uzeo 5%. ... Vuk ce naravno otici, ali ce ostati rezultat.
:D
@ Duma, ma ne smeta tebi Kurjak nego LDP, da majka tereza ustane i dodje u LDP tebi bi smetala takio da ne vidim poentu u ovoj raspravi.
Teško da bih reagovao da si pre par godina rekao da je Tereza izlapela starica, a Jeremija u odnosu na nju zlo. Vuk Drašković je sušta suprotnost od Majke Tereze. Edited by duma
Link to comment
Primetices da sam pricao o koaliciji oko LDPa a ne o SPOu. U prici oko koalicije su i Rasim i druge stranke.
Hoćeš reći da Rasim nosi 5% (pošto Vuk i odbija nešto)?Ono si napisao kao odgovor na pitanje zašto sad Vuk. Zar ne? Sumnjam da se neko čudio za SDU, kao i za Rasima.Ali dobro, volim ja vas partijske vojnike. Mnogo ste slatki. :wub: Edited by duma
Link to comment
Taj samo dize cenu kod Tadica.
To i ja mislim ali videcemo.
Hoćeš reći da Rasim nosi 5% (pošto Vuk i odbija nešto)?Ono si napisao kao odgovor na pitanje zašto sad Vuk. Zar ne? Sumnjam da se neko čudio za SDU, kao i za Rasima.Ali dobro, volim ja vas partijske vojnike. Mnogo ste slatki. :wub:
Evo da probam da objasnim mada sam siguran da gubim vreme. Ukoliko LDP uspe da okupi siri gradjanski pokret koji bi okupljao veci broj partija sa zajednickom platformom "politickog preokreta" koju bi uspeo javnosti da predstavi kao alternativu DSu i SNSu onda bi svakako uspeo da postigne dobar rezultat izmedju ostalog i usled onoga sto zovemo "sinergijom". Po menoi su mu za to potrebni ili Canak ili Rasim. U suprotnom postoji opasnost da sve ostane "Vuk+Ceda" i onda od cele price LDP mozde imati stetu.Stranacki vojnici jesu zasloepljeni, ali ni antistranacki nisu nista bolji. "Dve strane iste medalje." :D
Link to comment
ministar spoljni bio je u Kostunicinoj vladi i aktivno minirao Ahtisarijev plan za Kosovo, zastupajuci tvrdolinijasku struju uvlacenja Rusiji. sada tvrdi, tj laze (a mozda je i sebe uspeo da ubedi u to) da je bas on bio za Ahtisarijev plan, ali da ga ostali nisu podrzavali. ja ne znam ko tog pajaca moze shvatati ozbilljno.
Evo ga ovde kod Danice objasnjava ahtisarija na 18:40 :isuse: :isuse: :isuse:
Link to comment
ministar spoljni bio je u Kostunicinoj vladi i aktivno minirao Ahtisarijev plan za Kosovo, zastupajuci tvrdolinijasku struju uvlacenja Rusiji. sada tvrdi, tj laze (a mozda je i sebe uspeo da ubedi u to) da je bas on bio za Ahtisarijev plan, ali da ga ostali nisu podrzavali. ja ne znam ko tog pajaca moze shvatati ozbilljno.
+ 1 na kvadrat. dok je ovaca, bice i sisanja. Sad je Draskovic liberal. Sutra da Vucic promeni misljenje, Cedica ce ga primiti pod svoje skute. Sve je to isti kurac. LDP: stranka kvazi-liberala; lazemo budale da smo opozicija.
Link to comment

Vuk Drašković je Đordano Bruno srpske političke scene. Neshvaćen, ispred svoga vremena, žrtva medijskog linča u raznim vremenima, a u nekoliko navrata skoro i žrtva stvarnog linča (prebijanje posle protesta 1992. godine, Ibarska, atentat u Crnoj Gori, itd.)

Link to comment
Vuk Drašković je Đordano Bruno srpske političke scene. Neshvaćen, ispred svoga vremena, žrtva medijskog linča u raznim vremenima, a u nekoliko navrata skoro i žrtva stvarnog linča (prebijanje posle protesta 1992. godine, Ibarska, atentat u Crnoj Gori, itd.)
tako reci neutrino
Link to comment
Vuk Drašković je Đordano Bruno srpske političke scene. Neshvaćen, ispred svoga vremena, žrtva medijskog linča u raznim vremenima, a u nekoliko navrata skoro i žrtva stvarnog linča (prebijanje posle protesta 1992. godine, Ibarska, atentat u Crnoj Gori, itd.)
nije lose podsetiti se da se na vuka pucalo sa najozbiljnijom namerom. jedina druga dva politicara u novijoj srbiji kojima se to desilo su bili djindjic i cedomir, sto dovoljno govori o nekim stvarima.
Link to comment
nije lose podsetiti se da se na vuka pucalo sa najozbiljnijom namerom. jedina druga dva politicara u novijoj srbiji kojima se to desilo su bili djindjic i cedomir, sto dovoljno govori o nekim stvarima.
?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...