Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

je l'? a kada je to bilo?za mene je afinitet prema draskovicu, iz bilo koje njegove faze, uvek bio test inteligencije ...
ladno ti u tome vidiš afinitet prema draškoviću?i još pričaš o testu inteligencije?pa upravo si pao, vidimo se u avgustu.
Link to comment
Je l' može bar neki citat Vuka (koga Vuka? Draškovića, bre) za one koji nisu gledali
Ako stavite maglu u mlin i ono sto sameljete bice magla Srbija ce postati ostrvo kuge sa svih strana okruženo Evropom
Link to comment
ladno ti u tome vidiš afinitet prema draškoviću?i još pričaš o testu inteligencije?pa upravo si pao, vidimo se u avgustu.
profesore, kazati da je draskovic "ozbiljan covek" odaje afinitet, i to one vrste koju majka gaji prema ružnom detetu.
Link to comment
Kurjak nema nikakvog kapaciteta da napravi zlo, ali Jeremija ima, zato je prvi izlapeli starac a drugi je zlo.
Kad se setim kako je bilo kad je on bio na Jeremijinom mestu. Eh, to su bili zlatni dani srpske diplomatije. :( Ministar spoljni 1999 i za vreme prve Koštuničine vlade. Šta smo sve postigli u vreme njegovog ministrovanja, posebno u prva 4 meseca 99. godine. Ne treba zaboraviti i one njegove antologijske izjave "Don`t mix frogs and grandmathers", kao i onu o slonovima koji kad se igraju pogaze travu.Bilo bi šteta da mu se ne pruži treća šansa. Možda bude, treća sreća. Jeremija zlo bio i biće. Vučina ti je čudo, pogotov od kad je našao prave partnere. Edited by duma
Link to comment

ministar spoljni bio je u Kostunicinoj vladi i aktivno minirao Ahtisarijev plan za Kosovo, zastupajuci tvrdolinijasku struju uvlacenja Rusiji. sada tvrdi, tj laze (a mozda je i sebe uspeo da ubedi u to) da je bas on bio za Ahtisarijev plan, ali da ga ostali nisu podrzavali. ja ne znam ko tog pajaca moze shvatati ozbilljno.

Link to comment
Zar nije on 99. bio zamenik premijera?
Vidi stvarno. Godine čine svoje, malo se pomešalo. Bio sam ubeđen da je Žića nasledio Vuka, pošto je on krajem aprila smenjen. Kad ono, međutim. Svejedno, ne menja mnogo suštinu onog što sam rekao, bio je u vladi. Suština je da količinu zla koju je Vučina posejao Jeremija ne može dostići da živi još 5 života. Edited by duma
Link to comment

Ma Drašković uopšte nije za političara. Ovo bi mu još došlo kao kompliment. Ali, fora je u tome da on stvarno ubode fenomenalno ponekad poentu (verovatno slučajno, želeći da bude teatralan u izjavama), ali masu puta lupa gluposti, a uostalom to se sve izgubi u milion (namernih) pogrešnih poteza, katastrofalnoj politici u Beogradu, relanom nedostatku moći za bilo šta, itd. Suštinski, nije maligan tip, niti mislim da bi bio da je na vlasti (bio bi isti kao DS danas), ali ne shvatam šta će on LDP-u. Samo može da im oduzme glasove. Imao je svojih 5 minuta slave, hvala mu na tome, to jeste ušlo u istoriju, ali skoro sve posle toga je zajebao.

Link to comment

@ Duma, ma ne smeta tebi Kurjak nego LDP, da majka tereza ustane i dodje u LDP tebi bi smetala takio da ne vidim poentu u ovoj raspravi.EDIT: Slazem se sa Mancom

Edited by Eraserhead
Link to comment
ministar spoljni bio je u Kostunicinoj vladi i aktivno minirao Ahtisarijev plan za Kosovo, zastupajuci tvrdolinijasku struju uvlacenja Rusiji. sada tvrdi, tj laze (a mozda je i sebe uspeo da ubedi u to) da je bas on bio za Ahtisarijev plan, ali da ga ostali nisu podrzavali. ja ne znam ko tog pajaca moze shvatati ozbilljno.
ceda ga shvata ozbiljno. glasaci ldp-a ce glasati za coveka koji je jos uvek legenda ravne gore, dakle glasaju za ovo:

cetnik-noz.jpg

:Hail:

Link to comment

postovani vuk treba da bude joda, da sedi tamo gde je neznani junak i izgovara mudrosti u aoristu. da se odredi kad na poklonjenje dolaze politicari, kad buduci pisci, kad cucuk dana u pratnji ciljne grupe zene izmedju 45-65, kad ravnogorci. mogu i tiketi da se prodaju, a obavezno da bude jedan filip visnjic da opevava i neki mladi zapisnicar mudrosti, uvek moze da se provuce i nesto korisno u recima jode velikana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...