Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

zivo me zanima ko gura draskovica u/kroz medije. opet iskace iz frizidera, sto je (kao i obicno) ocigledno propala investicija. mislim, to kosta, para, a i starcheve energije i vremena, pa se pitam "za čem?"

Edited by gagorder
Link to comment
zivo me zanima ko gura draskovica u/kroz medije. opet iskace iz frizidera, sto je (kao i obicno) ocigledno propala investicija. mislim, to kosta, para, a i starcheve energije i vremena, pa se pitam "za čem?"
ako se neko odjednom pojavljuje po svim medijima, a znamo koliko su oni kontrolisani od DS-a , onda mislim da nije teško pogoditi. Čini mi se da DS opet pokušava da izigrava umeren, srednji put, a da je Vučina tu da izigrava ekstrem.
Link to comment
Tako je. Zlo je verovatno Jeremić, a onaj koji je pozivao na istrebljenje Albanaca (i nekih drugih pre njih) a sada je u koaliciji sa LDP-om je samo izlapeli starac, takvi uopšte nisu zlo...
Eh sad, "sekao" je on i ruke pa su posle toga pored njega stajali i Vesna Pesic i Zarko Korac. Kurjak nema nikakvog kapaciteta da napravi zlo, ali Jeremija ima, zato je prvi izlapeli starac a drugi je zlo.
Link to comment
Vuk je nekoć bio ozbiljan čovek, bar je ličio na to
je l'? a kada je to bilo?za mene je afinitet prema draskovicu, iz bilo koje njegove faze, uvek bio test inteligencije ...
Link to comment

Je l' može bar neki citat Vuka (koga Vuka? Draškovića, bre) za one koji nisu gledali; šta je to rekao a da nije već rekao u onim intervjuima gde beše u Blicu ili Novostima?I kako Jeremić može uz bilo koga da blista?!Ovo što čitam izgleda mi kao da neko loži u stilu, sreo ja Pamelu Anderson i Smilju Avramov, o da znate kako je Smilja rasturala od zgodnoće, napalio sam se, a ona Pamela me razočarala, mis'im propala bre, i takve stvari.

Link to comment
Ovo što čitam izgleda mi kao da neko loži u stilu, sreo ja Pamelu Anderson i Smilju Avramov, o da znate kako je Smilja rasturala od zgodnoće, napalio sam se, a ona Pamela me razočarala, mis'im propala bre, i takve stvari.
egzaktli. bilo je sinoc mnogo bazicnijih testova inteligencije nego sto je propali vuk....
Link to comment
bas ste bez srca. to sa vucinom nije stvar pameti vec ljubavi. amour fou.
+1To ne bira pamet nego srce. Edited by Milogled Bluff
Link to comment
I kako Jeremić može uz bilo koga da blista?!Ovo što čitam izgleda mi kao da neko loži u stilu, sreo ja Pamelu Anderson i Smilju Avramov, o da znate kako je Smilja rasturala od zgodnoće, napalio sam se, a ona Pamela me razočarala, mis'im propala bre, i takve stvari.
Već zamišljam: 'Ona fuksa Pamela se ofucala, ne bih je ni teledirigovanim žaračem, a i svi su je karali, a Smilja...jebiga, dobro se drži' Edited by April
Link to comment
Kako bre možete da slušate ovog Draškovića više, pa taj je od 90. do danas bar 5 puta promenio ploču i stavove, ni rotor reklama mu nije ravna jbt...
oduvek sam mislila da je draskovic lud. ali sad mi je prijalo da ga slusam pogotovu pored onog pekmezavog ukakio sam se pa mi smrdi jeremica. odvratan je.druga stvar sto se donekle sa njim slazem. ali sto se mojih stavova tice oni ionako pripadaju belim papiricima.
Je l' može bar neki citat Vuka (koga Vuka? Draškovića, bre) za one koji nisu gledali; šta je to rekao a da nije već rekao u onim intervjuima gde beše u Blicu ili Novostima?I kako Jeremić može uz bilo koga da blista?!
ma kakvo blistanje bre. citat :"azerbejdzan!" ne znam da li je vec rekao ali mene se svidelo.a da je namesten vec za neke potrebe, pa sve je, pfff uzas.
Link to comment
I kako Jeremić može uz bilo koga da blista?!Ovo što čitam izgleda mi kao da neko loži u stilu, sreo ja Pamelu Anderson i Smilju Avramov, o da znate kako je Smilja rasturala od zgodnoće, napalio sam se, a ona Pamela me razočarala, mis'im propala bre, i takve stvari.
Naravno da nije blistao, bio je patetičan i samozadovoljno umišljen kao i uvek. Bar u tih pola sata koliko sam gledao.Sad, ako neko misli da je upiranje prstom u promene stavova tokom dvadesetogodišnje karijere nekakvo blistanje, na volju mu. Ti "He he ala mu je zavukao" momenti ne menjaju činjenicu da je Sunđer Bob licemerni govnar koji bi sa istom žustrinom branio suverenitet Srbije nad Saturnom, da je to kojim slučajem patijski domaći zadatak <_<
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...