Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ne zaostaje ni Sunđer Vuk po blamiranju. "U rezoluciji se pominje deklaracija nezavisnosti, ali ne i proglašenje nezavisnosti..." Pa onda tri reda ad hominem napada, "vidi šta vam piše u statutu, a glasali ste i za savez sa Rusijom i Belorusijom, he he..."Nemam ja živaca za ovo.

Link to comment

Oljine reklame kao gong koji vadi grogiranog boksera iz bule..pored ovakvog lidera SPO,nas ministar ino poslova deluje kao lik koji je u jednom danu osnovao Harvard,Oksford i Sorbonu..u istom danu diplomirao na njima i sad skoknuo da se zajebava na B92..tuzno,pocinje da me plasi starost :(

Link to comment
Oljine reklame kao gong koji vadi grogiranog boksera iz bule..pored ovakvog lidera SPO,nas ministar ino poslova deluje kao lik koji je u jednom danu osnovao Harvard,Oksford i Sorbonu..u istom danu diplomirao na njima i sad skoknuo da se zajebava na B92..tuzno,pocinje da me plasi starost :(
+meleon
Link to comment
ko Moco, Vuk ili Vuk?
pa Vuk, naravno. kockalone je biljka, raste a ne zaliva se, njega ni ne računam. Vuk je nekoć bio ozbiljan čovek, bar je ličio na to, sad da se prekrstiš ša sve nalupa za 2 minuta...
Link to comment

Vuk Jeremić ima danas stavove Vuka Draškovića iz devedesetih, a Vuk Drašković retoriku Žike Obretkovića iz osamdesetih.Spektakl.Da bi se održao 1 nivo diskusije sledeće nedelje gosti Travolta iz Borča Grede i Boki 13.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...