Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Č: ''onaj koga je KGB trenirao, a to Vi znate bolje nego ja..''O: ''a što bih ja to znala bolje nego Vi??''Č: ''Zato što ja imam manje veze sa takvima!'' :lolol:

Link to comment
Kakva besmislena emisija.
Nesnosni su, izdrzao sam deset minuta. Canak dobije neko pitanje za koje svi znaju sta ce reci, onda umesto da snimaju coveka koji odgovara, gledamo Pussylipsa za kojeg svi znaju da ce ironicno da se smeska i tako u beskonacnost.
Link to comment

Gledam Utisak prvi put posle x godina...Pitanje: zasto se Vucic jos uvek bavi politikom, zar nije rekao pre 3 plus godine da se povlaci (tada sam prestao da pratim )? Drugo, da li se Canak sada samodeklarise kao pozicija/opozicija, da li je fakticki pozicija/opozicija i koliko funkcija drzi?

Link to comment

dosadno. čanak je nesumnjivo inteligentan i duhovit čovek ali ga ima previše po televizijama i već počinje da smara. vučić je bio britkiji kada je bio radikal, sada ne sme da kaže ono što misli pa mu se na licu vidi da se zlopati i pokušava da bude bogougodni evropejac, što naravno nije.

Link to comment

Da ne gledam ne bih verovao da Utisak u kome su gosti Čanak i Vučić može da bude ovoliko sterilan. Sve nešto u rukavicama, bez provokacija, uvreda... Serdar- vojvoda sindrom... Ostarili.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...