Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

kakva tri divna idiota...
Nisu, svo troje su lazovi koji se retardiraju iz nekog razloga na celu sa voditeljkom.Srbljanovicka je najiskrenija ali i ona odbija da prizna ocigledno poput ubistva u Peci. Ona to, verovatno, ne radi zbog novca za razliku od ostala tri ucesnika vec iz pripadnosti/ideologije.Ostali u studiju su motivisani novcem. Dulic se na pocetku pauze i sam smeje sta prica. Nikolic je dno.edit: i Edited by Sirius
Link to comment

Zasto uopste pravi novu emisiju? Zar nije bilo jednostavnije da pusti neku od pre par godina, sa istim ovim ljudima i istim odgovorima? Inace, nisam ih ni slusao - vec znam sve te price. Samo me zanimalo da li ce postojati jedna recenica ostalih gostiju koju BS nece prekinuti, upasti u pola reci i nastaviti svoj monolog, motivisana Oljinim snebivanjem da je zamoli za elementarnu pristojnost i dijalog. Ne, nija bila nijedna, prekinula je svakog ko bi iole pokusao nesto da kaze. To je najbolji dokaz da izvesne lepe zene ne treba trpeti - treba ih oterati u tri lepe picke materine odmah na pocetku.

Link to comment

"Razmaženi Beogradjani se u oktobru brčkaju u zatvorenim bazenima, a u Babušnici i Subotici se u isto vreme jadna deca kupaju u otvorenim."Jebote, mi smo u real sitcomu, a publika i oni koji nam se smeju su Dulić i ostale bitange.

Link to comment
Inace, nisam ih ni slusao - vec znam sve te price. Samo me zanimalo da li ce postojati jedna recenica ostalih gostiju koju BS nece prekinuti, upasti u pola reci i nastaviti svoj monolog, motivisana Oljinim snebivanjem da je zamoli za elementarnu pristojnost i dijalog. Ne, nija bila nijedna, prekinula je svakog ko bi iole pokusao nesto da kaze. To je najbolji dokaz da izvesne lepe zene ne treba trpeti - treba ih oterati u tri lepe picke materine odmah na pocetku.
Zanimljivo. Nisi slusao ali sve znas. Za tvoju informaciju BS nikad nije bila pristojnija .
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...