Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

pa to je sve umešano, diraju ruse, vojvodina, nije to slučajno.počelo je, počelo! ale, ale!
Neiskusno Gonzo, čini mi se! Mogu samotm da je prozovu za jedno od njenih glumačkih ostvarenja, ako su pošteni - za ono pozajmljivanje glasa kada je glumila lažnu Lepu Brenu :isuse: .Iskusnije bi mi zvučalo da si rekao da će je prozivati jer joj je ponestalo materijala za predloge, pa kranula po rtv umesto da pokaže da je bar čula, ako ne i videla, da je na Prvoj Čović rekao ko je Ćoki.1 pokušaj neartikulisanog prevođenja sebe. inače, razumem te. Edited by uliks
Link to comment
Neiskusno Gonzo, čini mi se! Mogu samotm da je prozovu za jedno od njenih glumačkih ostvarenja, ako su pošteni - za ono pozajmljivanje glasa kada je glumila lažnu Lepu Brenu :isuse: .Iskusnije bi mi zvučalo da si rekao da joj je ponestalo materijala za predlog, a nije htela da kaže da je bar čula, ako ne i videla, da je na Prvoj Čović rekao ko je Ćoki.
ne razumem te. :( a ni ti mene sudeći po napisanom.
Link to comment
Neiskusno Gonzo, čini mi se! Mogu samotm da je prozovu za jedno od njenih glumačkih ostvarenja, ako su pošteni - za ono pozajmljivanje glasa kada je glumila lažnu Lepu Brenu :isuse: .Iskusnije bi mi zvučalo da si rekao da će je prozivati jer joj je ponestalo materijala za predloge, pa kranula po rtv umesto da pokaže da je bar čula, ako ne i videla, da je na Prvoj Čović rekao ko je Ćoki.1 pokušaj neartikulisanog prevođenja sebe. inače, razumem te.
Kiselo grozdje, mislim.Izgledala je napadno egzaltirana kad je pricala o "novijem i lepsijem studiju" na pocetku sezone.Meni je to vise izgledalo:Uh dobro, preziveh...A one njene fore "kazu/pisu mi iz studija da treba da idu reklame" su tako amaterska fora da je to bruka.To se bre zna kad treba da ide, sta glumis ti ludilo!
Link to comment

Veljo, jeste. Kao i ono, meni nejasno, beleženje glasova penkalom.

šta je rekla?
Aha, nisi gledao emisiju/deo ili nisi razumeo.Prozivala je Gorčina na temu režiranja spota-koncer(a)ta Lepe Brene. Meni je bilo smešno jer sam se setila njenih igrarija na istu temu. Nije pomenula niti stavila u predloge Čovićevu izjavu da je Koštunica naručio Đinđićevo ubistvo, a Čović je to rekao u zabavno-humorističnom gostovanju na Prvoj televiziji dan-dva ranije. Jasno mi je zašto nije, ali sada se bavi novinarstvom, a ne glumi lepu Brenu, pa se nisam smejala.Kako si ti, inače?
Link to comment
Prozivala je Gorčina na temu režiranja spota-koncer(a)ta Lepe Brene.
Kako li bi tek seirila da je znala da je Gorčin svojevremeno režirao i onaj tv spot u kome su reklamirane hotline pričaonice. :D
Link to comment
Kako li bi tek seirila da je znala da je Gorčin svojevremeno režirao i onaj tv spot u kome su reklamirane hotline pričaonice. :D
Žaklina i druge vesele devojke, ili nešto drugo?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...