Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

viri ti ozlojedjenost ispod majice..... u pitanju je bio Dragan Veselinov,
My bad, ali gospodu sam i tada teško razlikovao. Možda je i Smajli rekla Mihajlov, stvarno nisam siguran.
Link to comment

Gledam li.Steta, Olja tamo pravi privatnu cajanku umesto da pusti ljude da pricaju o konkretlucima.Jebes ova viseznacja, jeste poucno ali samo za strpljive.edit: razbija zena koncept svojom usiljenom moderacijom. Steta, i Misa i Mijac odlicno govore.

Edited by CowBoy
Link to comment

gorcin rezira koncert lepe brene. covek je bog, trenutno mi je na listi izmedju sergeja trifunovica i milana nikolica.

Link to comment
gorcin rezira koncert lepe brene. covek je bog, trenutno mi je na listi izmedju sergeja trifunovica i milana nikolica.
Pa to je logican korak nakon reziranja nastupa Marije Serifovic na Eurosongu (koji je BTW odradio sasvim korektno, IMO) i redovnog gostovanja kod acestopa!
Link to comment
edit: razbija zena koncept svojom usiljenom moderacijom. Steta, i Misa i Mijac odlicno govore.
Podseca pomalo na Kino oko. Jos se ona solidno snalazi kakvi su zverovi oko nje.
Link to comment
Podseca pomalo na Kino oko. Jos se ona solidno snalazi kakvi su zverovi oko nje.
cenim da smo i ti i ja dovoljno stari da vec polako zaboravljamo kakva je to kolosalna emisija bila. zato bih se uzdrzao od poredjenja.... Edited by gazza1
Link to comment
Podseca pomalo na Kino oko. Jos se ona solidno snalazi kakvi su zverovi oko nje.
Vojin Dimitrijević i Dragan Babić. Ali, najvažniji je bio film. Na primer, "Incident" pa "zašto smo nacija neosetljivih?"--- Olja je ipak samo alapača.
Link to comment
Podseca pomalo na Kino oko. Jos se ona solidno snalazi kakvi su zverovi oko nje.
cenim da smo i ti i ja dovoljno stari da vec polako zaboravljamo kakva je to kolosalna emisija bila. zato bih se uzdrzao od poredjenja....
+1Munitic je bio 1moderator. Interesantno, ja sam tog coveka mogao posle kino-oka da vidim i cujem jedino kod Olje u emisiji:) Edited by CowBoy
Link to comment
šta je rekla?
Posle priloga sa Ejmi gde su ovi iz RTV stavili klip sa Ejmi a glas neke pevaljke Olja im je spocitala i ono sa Putinom i izmedju redova rekla da nista nije slucajno. Ko zna u kakvim je odnosima sa novinarkama koje su sa B92 presle na RTV.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...