Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ako ništa drugo, barem nam je svima poslat jasan signal da se naoružavamo, jer nas država neće štititi ukoliko je terorista i bandita preveliki broj. Razumeo i prihvatam. Samo, neka ne misle da ću se, ako me ostave na milost i nemilost razularenim bandama ultra-desničarskih pokreta, zadovoljiti samo time da banditima i teroristima razlupam glave. Ako preživim, eto mene da priupitam još ponekoga za zdravlje.Sada mi je još jasnije kako je bilo hiljadu devetsto četres' i...ma uostalom, znate svi.

Link to comment

Mnogo su tunjavi bili tip iz GSA i ovaj iz organizacionog odbora. Uopste nisu bili agilni, niti poklapali ove za gluposti koje su izricali. Falila je Srbijanka ocito... Covek neupucen u prilike bi pomislio da je odlozena parada zapravo trebala da bude odrzana u Zvecanu, a da je gej populacija sletela s Marsa, pa ne deli iste probleme sa ostatkom stanovnistva.Ali zato Milovan "samo pozitivne teme" Djilas... Kakvo oportunisticko djubre :puke:

Link to comment
Mnogo su tunjavi bili tip iz GSA i ovaj iz organizacionog odbora. Uopste nisu bili agilni, niti poklapali ove za gluposti koje su izricali. Falila je Srbijanka ocito... Covek neupucen u prilike bi pomislio da je odlozena parada zapravo trebala da bude odrzana u Zvecanu, a da je gej populacija sletela s Marsa, pa ne deli iste probleme sa ostatkom stanovnistva.Ali zato Milovan "samo pozitivne teme" Djilas... Kakvo oportunisticko djubre :puke:
Mene su iznervirali cim su poceli da odgovaraju na oljino pitanje sta misle o otkazivanju parade ponosa. Tu su odmah trebali da joj nabiju na nos da nije bilo usranog otkazivanja nego da je parada zabranjena.
Link to comment
Ako ništa drugo, barem nam je svima poslat jasan signal da se naoružavamo, jer nas država neće štititi ukoliko je terorista i bandita preveliki broj. Razumeo i prihvatam.
A šta ćete da radite sa mangupimaliberalima u vašim redovima? :P
Link to comment

ogavna emisija, nije mi jasno koja je svrha pozivanja Djilasa osim kao neki vid promocije za sledećeg predsednika Republike....ostatak gostiju bio standardno neinteresantan. olja smarala sa onim mirovnim inicijativama i basiranjem Djidi.......

Link to comment

meni ovo najveci hitdjilas: to su nasa deca, imaju samo 15-16 godina. dakle za par godine ovako: danas je dugogodisnji vodja ekstremne fasisticke grupe iz barajeva/siljakovca/borce/padinske skele/odakle god, proslavio 18. rodjendan. od saboraca i ostalih veterana borbe protiv rusenja tradicionalnih srpskih vrednosti na poklon je dobio niklovani bokser.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...