Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

E, a kako zamišljate grupnjak sada pred tevejcem?Svi geng-benguju Olju? Ili pak Đilasa? Pederi guze strejtere, a Olja kao domina masturbira?
pisi kaka vudu olja.edit: verbalna dijareja mixed with menstrual flood Edited by palfoot
Link to comment
Mislim da ce to oko pendreka Buck najbolje razresiti!A ovaj dverjanin je jedva dockeao da kaze kako spava sa zenama. Svaler.
Nemam pendrek... još. (uniformu imam!)
Link to comment

auuu, "nemam dobro misljenje o ljudima koji rade po ambasadama, trgovacki putnici, zovu me da proguraju firme, saudijska arabija, prvi put da se slozim sa ovim kacinom..."do jaja. tomo care.

Link to comment
kako izgleda beckovic? na ovoj novoj slici na sajtu izgleda ko moja baba.
Nije najženstvenija u svojoj emisiji, a kao da se ni ne neguje koliko joj je potrebno. Mršti se puno, bora koliko hoćeš, na čelu posebno. Kosa čista, ali nema formu. Klasika.Palfoot, fuj to! <_< Edited by uliks
Link to comment
Nije najženstvenija u ovoj emisiji, a kao da se ni ne neguje koliko joj je potrebno. Mršti se puno, bora koliko hoćeš, na čelu posebno. Kosa čista, ali nema formu. Klasika.
je l ne bljuje ta olja dovoljno gadosti da se ne bavite negom za promenu :isuse:
Link to comment

meni na toj slici lici na gospodju dautfajervid sto su izvadili vest na naslovnudjilas: da ja odluћujem blabla :lol:

Edited by darling
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...