Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

jel ima ovo na nekom strimu? izgleda da je pao SBB kod mene a linkovi sa B92 sajta slabo da se odazivaju
da ponovim pitanje. meni na sajtu justin.tv ne daje nista a theora nekakvu emisiju o zenskim pravima. zna neko neki link za strim?
Link to comment
Jeste, ali je bar iskren. Iako se time iskreno ulizuje biračima. "Da ja odlučujem, ne bih dozvolio."
Smem li da pretpostavim da kad bi vecinski stav gradjana biraca bio pozitivan spram parade, da bi Djilas onda bio u prvom redu iste, drzao onaj transparent koji predvodi povorku i okretao svoj lepsi profil brojnim kamerama i fotoreporterima? Hvala mu na iskrenosti.
Link to comment
theora emituje info b92. jaca mi je strepnja od nade da cemo izvisiti.
nasla sam i neki stream.ram, ali taj prijavljuje error. nista drugovi, nervirajte se i u moje ime :D
Link to comment

ovaj lik iz dveri ima sve predispozicije za uspesnu politicku karijeru u srbiji. odvratan je, laze kao pas, demagog, iskuliran, samouveren, uporan kao pitbil, pravoslavno saboran.(proradio SBB)

Link to comment

ej ona nije ubeđena zašto je parada potrebna. kao da je pederima u srbiji super, maze ih i neguju, osim kad hoće da paradiraju.

Edited by nemoderisani
Link to comment

"Evo peder neka kaže, ja sam reko, ako će neko da te bije reci, ja ću da uletim."Cigla u ekran :isuse:Odavno mi neko nije bio ovako ogavan kao mili gradonačelnik.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...