Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Samo "Ash", bez člana :P On topic, a zašto je problem da to bude 9.maj?
Pa to je praznik mrske jevrope.Nisi dovoljno patriotski osvescen.
Link to comment
Jel ovaj Markovic nekoj stranci ? Strasno je kako kao sve objasni, ali ne sme da za izjasni. Antic se ponasa kao da je posisao svu pamet sveta (kao i uvek).
Kvisko Markovic je u DS-u, on mu dodje kao neko levo krilo, da ne kazem opozicija Kosti Nikolicu i Bojanu Dimitrijevicu (omiljenim Tadicevim ravnogorcima-istoricarima) u okviru ISI-ja.
Link to comment

ja ne znam sta se ima raspravljati o anticu kad je on svoje izlaganje poceo otuzbom da gej populacija (njegov termin) fasizuje srbiju te da ima neko srednje tle izmedju 'geja' i 'fasiste'.edit: a o cetnikusi beckovic ne veri trositi reci. ona je vec plakala nad svojim dekom, cetnickim vojvodom, kog je sustigla narodna pravda a sada nam je otkrila da je 7. juli dan kada je 'komsija pucao na komsiju'. ta privatizacija medija u kojoj cetnicke vojvode postaju deke a zandari komsije je zaista ispod svakog intelektualnog nivoa.

Edited by kim_philby
Link to comment

Sto je morao da "pojaca" uverljivost ovim pasusom?

Sedmog jula ove godine Džarvis Koker i Palp su održali fantastičan koncert na vašaru zvanom Egzit, a potpisnik ovih redova je u prvim redovima urlao kao curica od „Do You Remember the First Time?“ do „Common People“. Svega toga ne bi bilo da pre ravno sedamdeset godina Žikica Jovanović Španac na seoskom vašaru nije ubio pandura koji je bio u službi nemačkog okupatora. U pitanju nije nikakvo pseudoistorijsko naklapanje o tajfunu nad Pacifikom izazvanim mahanjem leptirovih krila nad Atlantikom. Masovna borba naroda Jugoslavije protiv fašizma predstavljala je značajan deo globalne borbe protiv ovog zla. Uz to, odredila je istoriju ovih prostora na način koji je jugoslovensko društvo usmerio ka sveopštoj modernizaciji, demokratizaciji i emancipaciji. Putevi, škole, bolnice, fabrike, a samim tim i popularna kultura u ovom društvu direktna su posledica činjenice da je veliki deo građana jugoslovenskih naroda bio na pravoj strani sredinom prošlog veka.
Link to comment

Kad pogledam gde su sada oni koji su izabrali pogrešnu stranu tipa Japanci i Germani, stra me da pomislim šta bi bilo da su bili na pravoj strani. Japan bi sada verovatno imao humane kolonije na Marsu.

Link to comment
Kad pogledam gde su sada oni koji su izabrali pogrešnu stranu tipa Japanci i Germani, stra me da pomislim šta bi bilo da su bili na pravoj strani. Japan bi sada verovatno imao humane kolonije na Marsu.
Zasto verovatno? :huh:
Link to comment

jel odgleda neko ovu večerašnju emisiju? Ja krenuo prvih pola sata al me teško smorila količina seljačije i licemerstva pa batalio. <_<

Link to comment
jel odgleda neko ovu večerašnju emisiju? Ja krenuo prvih pola sata al me teško smorila količina seljačije i licemerstva pa batalio. <_<
Trebalo je da odgledaš do kraja. Bila prava kršolomija, lupanje po cevanicama.
Link to comment

Olljica je u emisiji, nenamerno, naravno, više diskreditovala nevladine organizacije nego sva režimska propaganda 90-ih. Dovela je jednog udbaša iz nevladinog sektora (Popović ili tako nekako), zatim jednog šarlatana, koji zagovara "kreativnu industriju" (posredno je priznao da ni on ne zna tačno da definiše taj pojam) i dva klasična veterana iz oblasti antiratnog profiterstva koji su se tokom čitave emisije ponašali kao dva mafijaša koji se raspravljaju oko podele plena stečenog švercom droge ... Čovek ne zna ko je gadniji - da li ratbni ili antiratni profiteri ...

Link to comment
  • 1 month later...

Neko je, uz redizajn scenografije i uopšte svega, najavio publiku u Utisku nedelje u novoj sezoni.. :isuse: Sad kad krenu stranački podmladci i drugi dežurni popunjavači i navijači..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...