Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ja mislim da imam ozbiljan problem. Bojim se da vam opisem kakve ja ideje dobijam kad vidim Djilasa. To je bas jako bolesno. Markiz de Sad bi pobegao vristeci a ja osetim takvo izopaceno zadovoljstvo.Toliko se uzivim da mislim da ne bi primetio svasta nesto oko sebe. Zapadam u takav trans. Sve je krv, mleveno meso, urlici, Novosacki masakr rucnom tupom testerom za tehnicko.

Link to comment

Šta kaže šef, privatnici su smanjivali plate i otpuštali, a u javnim gradskim nisu?Pa jes, i ja volim da se prostrem sa tudjim parama.

Link to comment

DJordje Vukadinovic je neverovaran tip.Imam utisak da bi on mogao da sedi na 7 stolica.Satro bi kritikovao vladu na nacionalnom(satropatriotskom)nivou.Dodje mu da je DJV Snezana,a patuljci su pokretne stolice.Tako mu je1 patuljak Kosovo2 Sandzak3 Vojvodina4 Srpska gospodin Dodik republika5 Presevo6 Crna Gora7 EU kao majka svih neprijateljaKada bi neko drugi resio sve te nacionalne probleme(pesnicka sloboda) DJV bi s lakocom stancovao nove nacionalne izdaje,tipa Zemun u NDH bla bla truc truc pa bi od Snezane postao ona matora vestica koja juri one male slatke dalmatince.Jadni mali slatki dalmatincici bi morali da pomeraju razne guzetine DJV.Ovo je previse,sad ce stvarno da me zaboli glava pa cu da popijem,kao i svaka prava budala,sodu bikarbonu pa kada podrignem da mi kroz usta iz mozga ispadne usrani DJV.

Edited by bergasa19
Link to comment
  • 2 weeks later...

nema empeja da komentariše ovo u utisku nedelje. ovaj matori sa cvikerima razbija, ni nadrkana bećkovićka mu ne može ništa.rajić i marković mlate u prazno, antić standardno šibicari.

Link to comment

Немам телкач али ме заинтругирало ово "матори" и замрзивал, па сам видео на сајту Молим сачекајте да је гост Тодор Куљић. Ако није доло до промене састава учесниак, тај Куљић је годуну дана млјаши од Рајића. Зар је толико пропао? Осим тога, Бећковићкин тајко је добио Седмојулску награду, гре'ота да се празник бачи низ Морачу.

Link to comment

Jel ovaj Markovic nekoj stranci ? Strasno je kako kao sve objasni, ali ne sme da za izjasni. Antic se ponasa kao da je posisao svu pamet sveta (kao i uvek).

Link to comment
I Rajic briljira, sibicar ne propusta priliku da poklopi Kuljica
Čime ga je jbt poklopio? Matori sve vreme govori o antifašističkim aksiomima na kojim počiva cela Evropa, a ovaj pokušava da ih obori time što će da ratuje sa komunistima. Koja je Antićeva pozicija ovde? Antikomunista? Da li je onda njegovo mesto u emisiji opravdano? Rajić nema pojma. Okej, mogu ja da se skapiram s njim u besmislenosti grba, zastave, himne, a naročito plavokrvnih svastika ali wtf? Je li to tema? Dokle više kruna na grbu da se napada jer "nismo monarhijia" kad to nema veze sa životom?Marković, otkud znam. Nisam navikao da me čovek ne iznervira. Večeras mi je čudan.
Link to comment

Ovo ti je ocigledan primer Tadiceve politike,nema ni truncice ideologije, ali zato postoji bager politika.Sve ce oni nivelisati.I partizani i cetnici,i tajkuni i radnici, i zvezda i partizan, uf sve 1 veliki k...c palac.

Edited by bergasa19
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...