Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Odavno Čedu nisam gledala u ovako superiornom polemičkom izdanju.
sa ovim moram da se složim. ali čini mi se da je to više do kretenluka Ministra i do gandisanja Vučića.
Link to comment

Moj utisak večeri je deda koji se javio da glasa i iskritikuje OB što nije dovoljno zaštitila Sunđer Boba, jer su mu ova dvojica svašta rekli...Pritom smo od ministra čuli da je jedan od dvojice "metastaza rak-rane", a drugi "personifikacija pukotine". Otprilike :D

Link to comment
Moj utisak večeri je deda koji se javio da glasa i iskritikuje OB što nije dovoljno zaštitila Sunđer Boba, jer su mu ova dvojica svašta rekli...Pritom smo od ministra čuli da je jedan od dvojice "metastaza rak-rane", a drugi "personifikacija pukotine". Otprilike :D
moj utisak večeri je ovo seljačenje Ministra koji objašnjava što kasni.... :isuse:
Link to comment
Mrznja prema Jeremicu je problem??? Svi zdravi ljudi imaju mrznju prema Jeremicu. Valjda je bar to neki drustveni konsenzus, pobogu?
Zasto bi neko unistavao svoje zdravlje i gubio energiju mrzeci druge? Pogotovo politicare! Cedu ili Jeremica ili Vucica ili Seselja ili Kostunicu ili Tadica ili "dopisi po izboru".Mogu da se ne slozim sa nekima od njih, ali da ih mrzim, to sigurno ne.
Link to comment

cedi su usta sve veca i veca. izglea mu zena pri ugradnji dobila 30% na sledecu operaciju pa ceda iskoristio. dalje nisam gledo utisak al garant mogu da prepricam.

Link to comment
Vučić je istrošeni kvazi-populista a Jeremić je zlo.
Cheda razbio Vucica i Jeremica, obrisao njima podSudar titana. Ja gledao desetak minuta pa mi se smucilo, odustao. Tri bizgova koji nista u zivotu nisu radili sem trtljali se, kao, nadmudruju. Edited by CowBoy
Link to comment
Ti stvarno ovako govoris? Ovo ti se stvori u glavi i to izgovoris??Mrznja prema Jeremicu je problem??? Svi zdravi ljudi imaju mrznju prema Jeremicu. Valjda je bar to neki drustveni konsenzus, pobogu?
Ne treba tek tako arciti mrznju. Prezir! To je prava mera za taj ljudski incident koji je u Srbiji pravilo. Edited by Nesh
Link to comment
Cedi smeta kolonijalna politika :lol: kakav magarac, covece! Da li neko njemu kaze da treba da slusa sta baljezga?!
tebi bi trebalo zabraniti pisanje na forumu, ako nastavis da sejes biserje, LDP dobija izbore.
Link to comment

Odes na sajt b92 pa onda na video pa u dnu stranice imas emisije b92 pa pritisnes na utisak nedelju i onda na dnu stranice imas strelicu 1 do 12 i tu ces naci.

Link to comment
Pritom smo od ministra čuli da je jedan od dvojice "metastaza rak-rane", a drugi "personifikacija pukotine". Otprilike :D
:lol::ziga:(nisam gledala, inače)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...