Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Olja je potpuno omanula (zlobnici bi rekli, kao i obično :) ), što nije podesćala na Bulevar Ratka Mladića i na period kada je on bio podpredsednik vlade, kad god je spomenuo poštovanje obaveza i krivicu BT što Mladić nije uhapšen...Prosto neverovatno, kao da Toma i Pičkousti imaju neki dogovor sa medijima da ih niko ne podseća na period pre kooperativnosti...Inače, Marvin je 100% u pravu... Da Toma sutra izađe i kaže da se glasa za ulazak u NATO, 95% njegovih glasača bi to pozdravilo... Ne razmišlja to svojom glavom, ni malo... Delegirali su Tomu da to radi umesto njih i to je to...

Link to comment
"mladic trazio da cita ruske pisce toholja, gogolja, tolstoja" :lol:
I Tolstojevskog, i Tupoljeva, i Maršala Tolbuhina.(Je l' mislila na Turgenjeva? :unsure:)
Link to comment

ma to je kad coek ne zna da mete kurziv!nemoj da koristis kurziv kad ne znas, ko u stripovima.trebalo je da stoji ruske a ne toholja. miroslav toholj je veliki srpski pisac, neko ce reci velikosrpski...

Edited by fancy claps
Link to comment
I Tolstojevskog, i Tupoljeva, i Maršala Tolbuhina.(Je l' mislila na Turgenjeva? :unsure:)
ratko je mislio na toholja, a voditeljka je ubedjena da je to neki ruski pisac cim na generalovoj listi zelja zajedno sa gogoljem i tolstojem.
Link to comment
da, ja sam očekivao da ga pita šta ga boli suvarak za generalovo zdravlje kada je 2006. bio opsednut njegovom smrću kao superiornom idejom.
ne budi takav, on je samo pretpostavio da su malo čvršći karakteri a ne ovakve vulve kakvim su se pokazali.
Link to comment

Milan Panic u Utisku :lol: Kljucno pitanje, da li je naucio srpski?Ekskluzivno u Utisku nedelje gosti će biti: Milan Panić, bivši premijer SR Jugoslavije i Sergej Grizunov, bivši ministar informisanja u vladi Borisa Jeljcina i autro knjige "Balkanski prorok" Autorka: Olja Bećković

Edited by Milosh76
Link to comment
Milan Panic u Utisku :lol: Kljucno pitanje, da li je naucio srpski?Ekskluzivno u Utisku nedelje gosti će biti: Milan Panić, bivši premijer SR Jugoslavije i Sergej Grizunov, bivši ministar informisanja u vladi Borisa Jeljcina i autro knjige "Balkanski prorok" Autorka: Olja Bećković
Mene zanima da li ce da stave oznaku "Iznajmljen termin"?
Link to comment
veeeeljooooo šta ti gledaš :)i to poprilično
Jel vi mene zajebavate...Nije valjda da ste slusali sta pricaju ovo troje :isuse: :isuse: :isuse:
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...