Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

"Izvanredan general kom se dogodio zločin u Srebrenici..." :puke:
:lol: Odlicno je vodio ratne operacije, ali desila mu se ta mala neprijatnost u vidu genocida :D Edited by MancMellow
Link to comment
:lol:nego, uevk neki tehnički problemi u utisku, jel taj studio uopšte u zgradi b92 ili je negde drugačije?
Snima se u Zepter studiju.Kakva raspala emisija jbt.
Link to comment
dosadna emisija, lazanski velelepno glup. gde je strast, gde je apologetija, gde je relativizam? jesmo se za ovo borili. oce kake, nece kake, sve kao podrzavaju ratka, ali mu i zameraju, ali to nisu isti ratkovi mladici, pa je onda moguce i jedno i drugo. ua cave
idu uzočin ko begečka baba. sami sebi.
Link to comment
Olja: gledanost turske serije u petak uveče, dok su na svim ostalim televizijama išli specijali o Ratku, bila je veća od gledanosti svih tih specijala zajedno.
o kukavno srpstvo ugašeno...olja: "gledanost turske serije u petak veče veća od svih emisija o mladiću zajedno..."
Na svim topicima isto. Gasim.
Link to comment
:lol:nego, uevk neki tehnički problemi u utisku, jel taj studio uopšte u zgradi b92 ili je negde drugačije?
Ne van zgrade airport siti, ali nema to veze, ona je dileja...
Link to comment

znači nikolić je rekao da je sama srebrenička operacija briljantna vojna akcija ali su se po isteku iste dogodili neki zločini?

Edited by dillinger
Link to comment
znači nikolić je rekao da je sama srebrenička operacija briljantna vojna akcija ali su se po isteku iste dogodili neki zločini?
Otprilike... Tačno je:"Mladić je brilijantno vodio vojnu operaciju, ali su mu se, po njenom okončanju, desili ratni zločini"... :isuse:Eto, baš slučajno su tu naišla, jedno, 3-4 ratna zločina, i desila se... Nije on imao nikakve veze sa tim... Edited by radisa
Link to comment
Ima li ovaj Lazanski neki blog, zaslužio je da mu se za idiotarije koje priča isporuči jedna kafa™...
Mislim da možeš na saitu Politike da mu dostaviš kafu™, ali koliko se sećam, oni to dosta filtriraju... Edited by radisa
Link to comment
Otprilike... Tačno je:"Mladić je brilikantno vodio vojnu operaciju, ali su mu se, po njenom okončanju, desili ratni zločini"... :isuse:Eto, baš slučajno su tu naišla, jedno, 3-4 ratna zločina, i desila se... Nije on imao nikakve veze sa tim...
mislim da bi toma samom sebi napravio manju političku štetu da je otkazao pojavljivanje u ovoj emisiji. to bi bilo samoranjavanje u jedno stopalo. ovako je opalio u oba.ne mogu reći da mi nije drago.da li je on to zdravo preplanuo ili je do mog tv-a?lazanjskog već nisam zagledala. kad je u kadru, šaltam kanale. lakše podnosim tominu pojavu, pa vi vidite koji stepen odvratnosti izaziva u meni član žirija.e: tačka Edited by stormy
Link to comment
mislim da bi toma samom sebi napravio manju političku štetu da je otkazao pojavljivanje u ovoj emisiji. to bi bilo samoranjavanje u jedno stopalo. ovako je opalio u oba.
Ja više mislim da je doublethink i doublespeak u glavi 90% Nikolićevih glasača do te mere razvijen i usavršen da on može da izgovori šta god mu se ćefne i da to neće imati ni promila efekta na njegovu ciljnu grupu. 1984-two-minutes-hate-02-500.jpg
Link to comment
Ima li ovaj Lazanski neki blog, zaslužio je da mu se za idiotarije koje priča isporuči jedna kafa™...
Blog njet, nikagda. Evo padruga DaVinčijevaGadafi Vesna i on ne ljublju amerikanskie leg.com-mыslia :fantom: .A zaslužio je duplu. Šteta.
Link to comment
... on može da izgovori šta god mu se ćefne i da to neće imati ni promila efekta na njegovu ciljnu grupu.
da, u pravu si. ponelo me to što je toliko puta izgovorio da rm-u treba suditi, da sam se ponadala da će po neko od njegovih da se zapita šta to toma priča. ako ništa drugo, politički protivnici će imati toliko materijala za komparativnu studiju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...