Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

gledam reprizu utiska nedelje. jel ima jos neko utisak da ce olja doziveti nervni slom uskoro pred milionskim auditorijumom?
Mozda je vec i dozivljavala, ali se nije primecivalo u broadkastingu.Npr. meni ono juce nije nista drugo do prikriveni nervni slom.edit: cak mogu i da dopustim mogucnost da je Chedaj pri cistoj svesti prevalio njenog oca preko svojih culnih usana, sve u nameri da je nervno slomi Edited by CowBoy
Link to comment

Bilo je mučno gledati poremećenu i histeričnu Olju Bećković i konfuznog Čedu koji je mogao mnogo efektnije da pokopa njeno bulažnjenje. Naročito oko priče sa Hagom, kada je ova podržala Botinu izjavu da se ne slaže sa Bramercovim izveštajem, kao da se, jadnik, nešto pita. Po njoj, Bramerc treba da dokaže da Mladić nije u Srbiji, a znamo da se ovaj skrivao godinama po vojnim objektima, što je ova država i priznala.

Link to comment

uh, kakav smeč oljice.govno izdajničko: "šta bi bilo da je on pre 16 godina u punoj snazi otišao u hag, osuđen za genocid, šta bi bilo sa republikom srpskom..."predivna oljičica: "pa ni vi pre 16 godina niste dali da on ide u hag."smrad beskičmeni: "auh, aaa, nemojte molim vas sad vi, ah, joj... www.MessenTools.com-MSN6-lamparita.gif vlast nije htela da on ide u hag."

Edited by Hella
Link to comment

de je zabagovao? videla sam da se uskopistio, ali nisam cula zasto, sipala sam jogurt sebi, jedem gibu, a kuhinja mi je daleko od televizora

Link to comment

Svaka druga recenica mu negira prethodnu. :)Ne treba hapsiti ali se mora, a zatim treba ali ne mora... :lol:

Edited by bags
Link to comment

hvala. ali ona mu je rekla da ga razume, ali bi bilo bolje da ne razume, delovala je lagano zgrozeno, ne bih rekla da je to reakcija na obicnu pogubljenost?

Link to comment

- kako su hrvatske novine objavile pre nego sto je uhapsen?- pa objavili su u 11:00- pa zar se novine stampaju u 11?- to je bilo online izdanje...:lol:Emisija inace izgleda otprilike kao skupstinski restoran. Tri poznanika sa "scene" se nasla za istim stolom, pa lupetaju klasicno kafanski, jos si tepaju Aco, Lazo, Tomo... duvajte ga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...