Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ched, priteran u tjoshak, spomenuo oca Olji Beckovic :isuse:
ne gledam, no kako je priteran u ćošak? a i ne vidim što je problem primetiti da se olja ideološki sve manje razlikuje od oca. oboje su istaknute javne ličnosti, i samim tim podložni kritici i poređenjima.
Link to comment

završio se predlog za mila i olja dodaje kako je clinton poželio dalji prosperitet makedoniji "iako čedomir jovanović ne vidi ništa zabavno ili smešno u tome"

Link to comment

Ma priteran je do mojega... neukim broad spectrum pljuckanjem OB, umesto da ga konkretno nabode, a nije da ne bi imala gde.Čim joj je spomenuo tatu skočila je kao Đelić onomad zbog mame. Bedno all around :(

Link to comment
ne gledam, no kako je priteran u ćošak? a i ne vidim što je problem primetiti da se olja ideološki sve manje razlikuje od oca. oboje su istaknute javne ličnosti, i samim tim podložni kritici i poređenjima.
Pitala ga je kako to da je potprecednica Micicka na skupstini citala njegov referat umesto da se ljudima obratila svojim recima. On je odgovorio da je to "vazan dokument te je logicno da ga cita potpreCednik" i pitao je zasto njen otac cita govore na skupovima drugih stranaka na sta mu ona odgovara da je to sto cita sam i pisao etc.mislim. vatati se za necijeg oca :isuse:
Link to comment

Cemu sluzi emisija kad imas 3 gosta koji prakticno isto misle? Slihtanje profesora Goatija Cedi i LDPu je malo... bezveze. Ipak on ima knjiga i radova vise nego Ceda godina, tako da mi nije jasno sta ce mu to u zivotu.

Link to comment
Olja I Cedaj izgleda imaju neki cudan odnos jer je ona juce bila vip gost na skupstini.
Strast, Eraser. Strast. Lov en hejt.Meni najzesce bilo ono smenjivanje persiranja i pickaranja na "ti"mislim da se Chedaj preigrao kada je uveo njenog oca u prichu.
Link to comment

Mozda mada ja to gledam u kontekstu njihovog odnosa.

Cemu sluzi emisija kad imas 3 gosta koji prakticno isto misle? Slihtanje profesora Goatija Cedi i LDPu je malo... bezveze. Ipak on ima knjiga i radova vise nego Ceda godina, tako da mi nije jasno sta ce mu to u zivotu.
Mozda je Ceda u pravu kod te stvari. A nije da vam nisam rekao isto sto I Goati. :D
Link to comment
mislim da se Chedaj preigrao kada je uveo njenog oca u prichu.
:lol: opet? coek je neverovatan! pitanje je verovatno bilo sto (ne) rais x i y? a odgovor, sto elite, sanu - sto vas cale (ne) promovise x i y?
Link to comment
Kakav pitchwaiss na kraju. Ono je (sa obe strane) preraslo u licni sukob
da ne poverujem ušima. olja, koja u javljanju gledalaca insistira na "prvo utisak pa komentar" nije uopšte pitala čedu i bujoševića za lični utisak "iako je do kraja ostalo samo 9 minuta". kada je goati naveo bramercov stav kao svoj utisak, odmah je stalo preganjanje ko treba da dokazuje. tu je isplivalo nešto što jeste/nije paralela: ako bramerc treba da dokaže da je mladić u srbiji onda i olja ( + ostali) treba da dokažu da čeda nije čist. i obratno. kod olje to nije paralela.bujošević reče da ni u jednoj partiji nema 4 čoveka koji mogu nešto smisleno da kažu. sve u svemu, ogavna emisija Edited by djordje geprat
Link to comment

gledam reprizu utiska nedelje. jel ima jos neko utisak da ce olja doziveti nervni slom uskoro pred milionskim auditorijumom?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...