Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

čanak:"kad ste videli da je neki radikal umro za svoja ubeđenja, on otera druge u smrt za radikalska ubeđenja.""pamtim kad je tito bio u kliničkom centru u ljubljani pa je jednom dnevno išlo saopštenje. a ovo sad, pa na svakih 15 min prekidali teniske mečeve da izveste da li se nikoliću digao ili spustio... pritisak.""kad ste u istoriji čuli da neko štrajkuje glađu u bolnici? ajde u zatvoru, ispred neke institucije, ali u bolnici?"vulin:"ne dam tomislavu nikoliću da umre, ja mu ne dam da umre."

Edited by Hella
Link to comment

Vulin: "Ovo je najbolji dokaz da nismo svi isti. Ja nisam hteo da budem potpredsednik SPS-a, jer nisam hteo da budem u takvom rukovodstvu. Kao sto sam 98 dao ostavku u JUL-u, jer nisam hteo da ucestvujem u takvoj vlasti""Sa SRS-om?""Da"Koja budala :Hail:

Link to comment

Jebote ovaj Bajati je skinuo Dacicev izgovor kao da su iz iste ulice u istom selu. Zasto svaka stranka ima armiju likova koji su pljunuti lidercici?"O cemu pr'chamo?"

Edited by Venom
Link to comment

Moram priznati jedan od retkih kontakata sa srpskom politikom, a da nisam pozeleo da razbijem nesto. Nemam ni najmanju predstavu odakle su iskopali ovog Vulina i kome on treba u zivotu, ali mislim da je on i sam sebi jadan. Bajatovic je bio prezauzet tovarenjem doticnog i Ace, da mi se nije zgadio totalno, mada priznajem da sam morao da se tabujem na nesto drugo, cisto da ga ne gledam. Canak bar ume nesto normalno da kaze, ali i on mi izaziva mucninu, pogotovo kad ga vidim onako zadriglog.

Edited by Venom
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...