Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

fenomenalan argument, bez zajebavanja. ona celo vece postavlja bas takva kretenska pitanja. emisija je nevidjeni fail.
Na stranu njena pitanja. i njen glupi argument oko odlaska na more "boljenja patke" roditelja da zbog toga ne salju decu nakog prvobitnog termina zavrsetka skolske godine. ali je jos debilnije da se tako odgovara na pitanje zasto bi roditelji slali decu 6 ili 7 dana nedeljno (sa uvecanim brojem casova)u skolu do kraja godine i + produzetak skolske godine 7 dana zato sto su sindikati "izglasali" da obustave rad radi svogih interesa.ispada po tom argumentu, da kako je mnogo siromasnih i "prostih" roditelja koji ne placaju dodatne privatne casove i ne vode decu na more, da onda profesori ne moraju da se trude da im bolje drze casove i da mogu da im produzavaju skolsku godinu kad im se dignepa nije dete od 7 ili 8 godina u ugovornom odnosu sa svojom osnovnom skolom ili profesorima ili sindikatom pa da mora da se bori za svoja prava. nego pohadjaju nesto sto je u ovoj zemlji OBAVEZNO i neko je duzan da im to obezbedi.profesori imaju pravo da strajkuju ali nemaju pravo da onemogucavaju decu da "odrade" svoju obavezu u vidu zavrsetka osnovne skole. to je sad druga tema i duga prica ali mi je jadno delovalo kako jedan od onih koji odlucuju kada se strajkuje i kada se prekida strajk brani svoje "stavove"(koje menja u zavisnosti od pitanja)edit.evo sad prikazuju snimak sa protesta u petak i "ovaj" sto ima platu 1 500 evra kaze "sirotinji, kao sto SMO MI" Edited by Далибор
Link to comment
evo sad prikazuju snimak sa protesta u petak i "ovaj" sto ima platu 1 500 evra kaze "sirotinji, kao sto SMO MI"
Pa dobro, tako se i Krka predstavlja kao deo sirotinje penzionerske koja nema leba da jede i čeka u redu za mleko od 5 AM, iako je njegova penzija 300 miliona biliona puta veća od prosečne. Šta sad.OB je standardno nemušto izigravala "običnog čoveka" koji ne može da shvati zašto je 10% od 80,000 isto što i 10% od 40,000 :isuse:
Link to comment
Taman mislis nema gore, a onda nagrnu gledaoci... I onda shvatam da su prosvetari ipak krem drustva (gledalaca)...
taman nema gore, a ja se setim da je ONO u svoj resor dobilo i nauku. takvu kakva jeste, istina, ali sada treba ljuljati i to chedo :ph34r:
Link to comment
  • 2 weeks later...
ova zena ce prebaciti mladju preko 5%
uf, danas sam letela avionom s njom. osecala sam se bezbedno kao da sam ja ponela jednu bombu sa sobom.(mislim, koja je sansa da u avionu budu dve bombe? ista kao da u avionu budu bomba i nadrkana beckovicka).taj oranz ten i taj nadrkani "idem preko reda" stav ...ako ona nekoga jos moze da prebaci preko pet posto, neka ide sve u majcinu.
Link to comment
uf, danas sam letela avionom s njom. osecala sam se bezbedno kao da sam ja ponela jednu bombu sa sobom.(mislim, koja je sansa da u avionu budu dve bombe? ista kao da u avionu budu bomba i nadrkana beckovicka).taj oranz ten i taj nadrkani "idem preko reda" stav ...ako ona nekoga jos moze da prebaci preko pet posto, neka ide sve u majcinu.
Jeste bile face ili loukosterke?
Link to comment
Jeste bile face ili loukosterke?
ona je faca, a ja loukosterka. let bg-pg.(a je l' da da je pacenik ko plati biznis klasu u montenegrovom embrajeru?)
Link to comment

Nisi loukosterka, nema to na CG-BG relacijama!Pacenik je svako ko plati biznis klasu bilo gde. Mene jednom prebacili u prvu klasu Varsava-Cirih... Bilo mi lepo. Sve sam pojeo i popijo. Bilo mi milo, poceh da se smijem...

Link to comment
ako ona nekoga jos moze da prebaci preko pet posto, neka ide sve u majcinu.
I ćorava koka, kad krene da trapavo napada sa "je li da je nepristojno što ovaj tamo po provincijama diže narod na bunu protiv svog Beograda", ubode zrno. Kontraproduktivni ad hominem napadi su inače OBki forte.Najbolje je bilo kad je trećeg gosta (meni nepoznatog, neki analitičar) 10 minuta saletala da opljune po Dinkiću pored kog sedi, ovaj smireno odbijao, ona onda odustala uz "a jeste vi možda iz G17+?" :isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...