Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

skupljam petlju da počnem da gledam, tj. slušam. unapred mi nije dobro.mislim da bi bilo bolje da je pozvala bilo koga iz učionice umesto zbunjenog živanovića.zašto je pozvan predsednik sindikata koji nije u štrajku?edit: taman se odlučila, kad ono reklame. možda je to neki znak.

Edited by stormy
Link to comment

Zabrojao si se malo, 80ak hiljada dinara, je oko 800 evra, ako mislis na drzavnog sindikalistu. Olji je proslo bezobrazno i nevaspitano pitanje u vezi plate, sam se uvukao u problem.

Link to comment
Zabrojao si se malo, 80ak hiljada dinara, je oko 800 evra, ako mislis na drzavnog sindikalistu. Olji je proslo bezobrazno i nevaspitano pitanje u vezi plate, sam se uvukao u problem.
ovaj drugi ima 1 500a zbunjen je. ne ume da odgovori ni na jedno pitanjeima jadne pokusaje spina i demagodije...... :isuse: kakvi jadnici predstavljaju prosvetne radnike.... (izvinjavam se ako je uvredljivo) Edited by Далибор
Link to comment
Olji je proslo bezobrazno i nevaspitano pitanje u vezi plate, sam se uvukao u problem.
Ukoliko je dobio makar jedan dinar od države (kroz povlašćenu cenu poslovnog prostora, redovno finansiranje rada sindikata, ponavljam - ako), onda njegova plata više nije njegova privatna stvar.
kakvi jadnici predstavljaju prosvetne radnike.... (izvinjavam se ako je uvredljivo)
Dalibore, ne znam zašto se izvinjavaš, i kome. Tačno je ovo što si napisao. Edited by pacey defender
Link to comment

Zanimljiva argumentacija ovog sindikalca da se ne mogu staviti u istu ravan oni koji strajkuju tj ne rade i oni koji rade ali se naravno kad se strajk zavrsi svi stavljaju u istu ravan ako dobiju povecanje plate.

Link to comment
ovaj drugi ima 1 500a zbunjen je. ne ume da odgovori ni na jedno pitanjeima jadne pokusaje spina i demagodije...... :isuse: kakvi jadnici predstavljaju prosvetne radnike.... (izvinjavam se ako je uvredljivo)
Onaj iz "nezavisnosti" ima 1500 evra :isuse: ? On bar radi "svoj posao" angry.gif Ako ih sad njihovi ne "lincuju" nece nikada.
Link to comment

na stranu jadnost sindikalnih lidera u srbiji, jasno je svima o kakvim likovima se radi, ali meni je pre svega jadan nacin vodjenja emisije. populizam, netacne informacije, besmislena pitanja...uzas.

Link to comment

auuuuuu jebem ti"a sta ce da rade oni koji nemaju para da vode decu na more?" :isuse: :isuse: kakvi argumenti lidera sindikata

Edited by Далибор
Link to comment

Kakav kurac od voditeljke... Smotani obradovic je ispreskakao... Kakvi sindikalci, kakvi ministri, kakvi novinari, pa takvi i prosvetari. Ne bih im ja dao ni dvajes iljada. Deset im dovoljno za pos`o u trafici.

Link to comment
"a sta ce da rade oni koji nemaju para da vode decu na more?"
:lolol:glad! kuga! rat! smrt!ajsad gore na topik o vladi da mi se lepo poizvinjavate.ha! ha! ha! ha! & ho! ho! ho! ho! Edited by Hella
Link to comment
auuuuuu jebem ti"a sta ce da rade oni koji nemaju para da vode decu na more?" :isuse: :isuse: kakvi argumenti lidera sindikata
fenomenalan argument, bez zajebavanja. ona celo vece postavlja bas takva kretenska pitanja. emisija je nevidjeni fail.
Link to comment

Kakva pitanja može da postavlja kada sva tri gosta u zbiru ne mogu da dobace do IQ-a preko 90?Jedan naklon za ljude koje smo izabrali da nam vode prosvetu. :Hail:

Link to comment
Kakva pitanja može da postavlja kada sva tri gosta u zbiru ne mogu da dobace do IQ-a preko 90?Jedan naklon za ljude koje smo izabrali da nam vode prosvetu. :Hail:
ma daj, ovo je olivera kovacevic nivo vodjena emisije. zalosno. Edited by kojot
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...