Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ja znam zasto je nama politicka scena sastavljena od vecitih i uvek istih likova, ljudi glasaju za njih, ali ne mogu da skontam cime su ovi raznorazni analiticari, eksperti opste prakse i NGO-tajkuni zasluzili svoju dugovecnost u medijima i politici. Povraca mi se od kombinacije njihovog amaterizma i stava "ja sve znam i u sve se razumem".
+1Uopste, koliko puta je ovaj Dereta bio gost? 30?Spisku dodati i razne trebjesanine i slicne.
Link to comment

Srbija je mala zemlja. I u mnogo vecim zemljama se isti ljudi vrte u krug.Recimo, Question Time, BBC, svakog cetvrtka. Petoro gostiju, 2-3 politicara i 2-3 javna radnika, novinara, pisva, biznismena i sl. 50 osoba se vrti u vrh glave. Ne bih bio iznenajden da je na MSNBC, FOX i ostalim slicna situacija. Zasto je to tako, mozda nam objasni Luba.

Link to comment

Mozda zato sto su novinari preterano smoreni da od urednika traze dozvolu da predstave neka nova lica.Ja licno bih vise voleo da cujem bar 10 ljudi sa ovog foruma od raznih dr, mr i ostalih nedokazanih talenata.

Link to comment

da, zamisli palis tv sledece nedelje, a ono kod olje u studiju gosti MP40, predsednik gradjanske inicijative za promenu vojvodjanskog sela, zatim Kim Philby, potpredsednik anarho-soc-liberalnog saveza filmskih materijalista, i na kraju Shimpr, slobodni umetnik i samozvani vodja zloglasnih shimprista sa juzne tribine, u slobodno vreme ministar za energetiku.tema vecerasnje emisije - izbori u srbiji. enjoy.

Link to comment

Gošće emisije su:Dijana Vukomanović - potredsednica SPS, Suzana Grubješić - potpredsednica G17 Plus i Jelena Trivan - portparolka DS.Ponovo Trivanka :isuse: , pa su je jos i degradirali :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...