Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Kakve veze ima Egipat, to su vesti iz sveta. To ide posle najvaznijih vesti i daleko je. Samim tim ne moze biti utisak nedelje. Mozda da je neki Srbin povredjen ili makar nekako umesan.

Link to comment
Čekaj, nisam gledao od starta ali da li je moguće da među utiscima nema nemira u Egiptu, a ima Lukšićevog fejsbuk profila?
Nije bilo ni kad je Robi postao trener Zvezde, a to je bila medjunarodna vest. Ocigledno je bitnije sta lice sa poternice izjavi (Cane/Cume i slicni) nego kad se desi nesto pozitivno (Robi) ili nesto sto moze da utice na buducnost jednog kontinenta ili cak i Planete (nemiri u africkim zemljama).
Link to comment

U Utisku nedelje govore : Tomislav Nikolić,predsednik Srpske napredne stranke, Miljenko Dereta, izvršni direktor Građanske inicijative i Milan Nikolić, Kojotov omiljeni politički analitičar. Autorka: Olja Bećković.

Link to comment
U Utisku nedelje govore : Tomislav Nikolić,predsednik Srpske napredne stranke, Miljenko Dereta, izvršni direktor Građanske inicijative i Milan Nikolić, Kojotov omiljeni politički analitičar. Autorka: Olja Bećković.
Strasno je kako ih Toma razvaljuje. Strasno.
Link to comment
Strasno je kako ih Toma razvaljuje. Strasno.
Analitičar Nikolić, kao sociolog, pita Tomu zašto je zvao marginalne stranke da mu se pridruže u koaliciji :isuse: Danas sam na jutjubu gledao duel Barović-Šešelj na BK, zatim razgovor Zorana Ostojića, tadašnjeg direktora Studija B i Šešelja u parlamentu nakon što se Barović okliznuo na bananu. Šešelj je mlatarao hrvatskim pasošem i otvoreno govorio kako dete sa hrvatskim pasošem ne može da ide u srpski vrtić. Tomu treba loviti na tim stvarima. Da se izjasni zašto se odriče šešelja. Da sam prizna da je (bio) faštističko govno, ako se već distancira od Šešelja. A ne da mu se zamera što pribegava ovakvim ili onakvim strategijama političke borbe 2011.godine. Edited by pacey defender
Link to comment
Analitičar Nikolić, kao sociolog, pita Tomu zašto je zvao marginalne stranke da mu se pridruže u koaliciji :isuse:
Ja znam zasto je nama politicka scena sastavljena od vecitih i uvek istih likova, ljudi glasaju za njih, ali ne mogu da skontam cime su ovi raznorazni analiticari, eksperti opste prakse i NGO-tajkuni zasluzili svoju dugovecnost u medijima i politici. Povraca mi se od kombinacije njihovog amaterizma i stava "ja sve znam i u sve se razumem".
Link to comment

Ljudi koje Nikolic javno nadjebe u bilo cemu treba da se malo aktivnije bave... umiranjem... recimo...wooow! Sad sam cuo da se uvodi ministarstvo sporta i razonode i to mrdzingom!!!

Edited by Mp40
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...