Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ko je ova hrvatska Seseljuga kod Olje, kasno sam se ukljucio. Kakav lik. laugh.gif
To je Vedrana Rudan, sjajna hrvatska "spisateljica", levičar, antiglobalista ... Cenim da bi se ona i Kusta siti ispričali sve do onog trenutka kada bi i njega nazvala globalistom ... Edited by stoka
Link to comment
To je Vedrana Rudan, sjajna hrvatska "spisateljica", levičar, antiglobalista ... Cenim da bi se ona i Kusta siti ispričali sve do onog trenutka kada bi i njega nazvala globalistom ...
Da, video sam posle u reprizi, hvala u svakom slucaju. Klasican "primer" srbovanja. :lol:
Link to comment

Да сам на Тадићевом месту, ја бих обукао браћу Милосављевић у гладијаторе, наоружао их Динкићевим удовима и бацио их да се хрву с две голоруке поларне медведице пре почетка дербија. Али то неће да могне тако, иако је рецепт 100% добитнички. Него ће Тадић морати да испоручи 200 кила брдске говедине у Хаг, почети приправнички за ЕУ, решити се нерадничких јасли од "Телекома" и тако ће скротум Коњислава Никоњића још једном попримити своју природну боју.Боју печатног мастила.grave.gif

Link to comment
  • 3 weeks later...
auuu kakav smor od emisije.
a ja kad kažem da je umrelo i da ga treba zakopati, oće oči da mi iskopaju jer napadam instituciju Edited by Gonzo
Link to comment
a ja kad kažem da je umrelo i da ga treba zakopati, oće oči da mi iskopaju jer napadam instituciju
hocesh da kazesh da ulickani sa severa nije isprichao nishta esencijalno? ^_^ja sam onomad samo bila malo izashla iz ormara da vidim kako gospa srba prepakuje trivanku u josh manju ambalazu, pa se vratila. sta je sve bilo?jel bar objasnio privatizaciju legalizacije? :P Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...