Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Trivanka se iznervirala posle 20 sekundi emisije. Razvajuju DS po svim savovima, a brani je devojcica sa novom frizurom :isuse: Jadna DS kad je ovakvu licnost poslala u emisiju i izabrala za drugog coveka stranke!
hvala dobrom bobu sto se odrekla zaveta da se ne nashminka nikad vishe u zivotu. bolje je ovako... :(
Link to comment

ahahahaha, kakva emisija. setila se što ne varim trivanku. užasno fizički liči, i na potpuno isti način govori, kao neka smaračica iz moje srednje škole koja je uvek bila u nekim organizacijama i odborima. rodjena partijski aktivna.mislim da se i ta zvala jelena. samo je imala tanka usta.

Link to comment
Jelena-Trivan-foto-L-ADROVICH.jpg
A pamtim to kao da je bilo danas kad ste se onomad drvljom i kamenjom bacili na mene malog sto sam se obradovo jer je pogrizose kerovi ispred skupstine...Bite the system! Klicem ponosno kao i tad!!!
Link to comment

Tek sad odgledah. Cenim da ce ovu jadnicu da posalju u neku donju mosnicu da tamo skuplja novo clanstvo. "Ja sam rezignirana, toliko mrznje prema nama... mamaaaa!!!" :cry:Jbt ni na jednu optuzbu nije znala da odgovori drugacije osim iscudjavanja i onog kretenskog stava "znate li vi koliko smo mi za vas uradili" :huh:

Link to comment
Istini za volju imali su i drugo dvoje bisera. Jedan je bio pitanje "Zašto Tadić nema protivkandidata?"
I na kraju ono povlađujuće i šlihtarski: "Jelena, mi ovo zbog vas, da bismo imali za koga da glasamo". Fuj.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...