Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Potpuno sam popizdeo. Pride, bio sam prinudjen da iščitavam eseje na temu "šta bih ja sa galerijama u BGu pored kojih slučajno prolazim", a sad još ova dvojica pokušavaju da komuniciraju namig smajlijima i pušećim metaforama.Da rezimiram, jebite se svi!

Link to comment

jebem mi misha. ja jos ne mogu da prezalim odlazak sa foruma legendi poput celeste-a, kezmana, kapitenajbt morali bi da odredimo jedan dan na forumu kad cemo se secati ljudi koji su napusceli forum u jednom trenu. toliko ljudi za koje vise nikada necemo znati sta im se dodjavola desilo dalje u zivotu. dodje tako neko, udje ti u zivot i onda nestane zauvek poput sene.....(:puke:)Gazza tad da drzi potresne pateticne govore o njima

Edited by sherman
Link to comment
Potpuno sam popizdeo. Pride, bio sam prinudjen da iščitavam eseje na temu "šta bih ja sa galerijama u BGu pored kojih slučajno prolazim", a sad još ova dvojica pokušavaju da komuniciraju namig smajlijima i pušećim metaforama.Da rezimiram, jebite se svi!
rip :(
Link to comment

Gosti: Zoran Drakulić, vlasnik Ist pointa, Miodrag Kostić, predsednik MK Grupe i Dimitrije Boarov, novinar nedeljnika NIN.Razgovaramo o tome zašto za bogate nije pametno da prozivaju predsednika države i koje su pristojne metode države da se upristoje nepristojno bogati?Moze cak da bude i zanimljiva emisija ovaj put.

Link to comment

Garant zanimljivo. Ova dvojica će da nam se smeju što smo bili nesposobni pa nismo zaradili.Možda Mita Boarov, njega volim da čujem, ponekad.

Edited by Buck Naked
Link to comment

Da li je Vikiliks otkrio tajnu koju su svi znali? Da li je dosao kraj hipokriziji? Da li će kraj hipokrizije ugroziti mir u svetu?Gosti: Borko Stefanović - politički direktor Ministarstva spoljnih poslova, Svetlana Vasović Mekina - novinarka i Danilo Mandić - sociolog.Ovog Borka ce vise smarati o Kosovu i tzv. pregovorima, nego o VIkilisu.

Link to comment
tog borka je današnja politika wikilicksovala carskikako je ovo jedna nesrećna zemlja :(
kad te politika wikiliksuje:-Рођен је почетком фебруара 1974. године. Астролози би рекли да као водолија увек иде корак испред осталих, има визију и спреман је да личне интересе занемари ради општих.
Link to comment

to(edit, možda pun nije baš jasan, "lick" znači lizati, poslužila sam se aluzijom sa naslovne mladine, pahor wikilicksuje obamu itd)

Edited by mioba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...