Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Gosti: dr Milan Parivodić, Slobodan Ilić - državni sekretar u ministarstvu finansija i Mile Antić - koordinator mreže restitucije u Srbiji.Zašto nijedna srpska vlada u poslednjih deset godina nije uspela da donese zakon o restituciji? Zašto je Srbija jedina zemlja u kojoj još nije utvrđeno da li treba da se vrati ono što je oteto? Zašto pravda nije samo spora, već i nedostižna?
Sa Parivodićem o restituciji. Olja Sarapa.
Link to comment
Dobicete kurac, cetnici! Sikter!!!
Ne znam ko će dobiti kurac, ali je ovde bio čest slučaj da su ljudi 6. aprila (ne 22. juna) otišli da se bore protiv nacista, dospeli u zarobljeništvo, vratili se i kao nagradu dobili kurac jer su zamisli imali više od 1x1 km zemlje..mamicu im imačku, tj. seljačku.
Link to comment

Dosta im je 1x1km zemlje u zemlji u kojoj 90% nema ni 1x1m...uf, kako jajare kvislinske ne mogu da se suzdrze da ne opljuju antifasizam as such! Znate ono, smrt fasizmu i tako to...

Link to comment

E sta mi bi da odem u sobu gde je TV i da makar i samo na sekund vidim i cujem ovo nedicevsko govno?Kol'ka li je ta imovina na koju on puca, bas me zanima? Jel pominjao mozda do sad?

Link to comment
Odavno nisam gledao dve ovako gnusne bitange kao što su ovaj Ilić i Parivodić.A i komentari na poslednjoj strani topika su taman na tom nivou.
A, jbg... I ja bih voleo da na svaku temu imam kompleksan i zreo doublethink stav kao ti ali jos nisam evoluirao do tog nivoa. Hocemo povracaj kulacke i ine imovine predratnih tajkuna ali da nam to sredi neki manji nacista ako moze... E, vidis da ne moze! Jos uvek mogu o necemu da imam samo jedan stav. Restitucija - mrsh!
Link to comment

Malo jebe situaciju fakat da vehementni levi ekstremizam - pojava prilicno anahrona u svakom pogledu - pushi zbog radi Europske komisije, tako da, penio-ne penio, stvar je vec odlucena.

Link to comment

ne mogu da "vrate" to tako i u kompletu, pola ljudi ne bi imalo gde da zivi, da radi a skoro niko ne bi imao gde da se skoluje i leci. Kad bi se samo vampirima u mantijama "vratilo" sve sto su od zgrada imali pre rata, 30 i nesto skola u BG bi ostalo bez prostora...

Link to comment
ne mogu da "vrate" to tako i u kompletu, pola ljudi ne bi imalo gde da zivi, da radi a skoro niko ne bi imao gde da se skoluje i leci. Kad bi se samo vampirima u mantijama "vratilo" sve sto su od zgrada imali pre rata, 30 i nesto skola u BG bi ostalo bez prostora...
A zamisli u NS, onom nasledniku Dunđerski-Tanjurdžić familije da vrate sve što je bilo njegovih predaka... Miletićev trg bi mogao komotno da se preimenuje... Edited by radisa
Link to comment
ne mogu da "vrate" to tako i u kompletu, pola ljudi ne bi imalo gde da zivi, da radi a skoro niko ne bi imao gde da se skoluje i leci. Kad bi se samo vampirima u mantijama "vratilo" sve sto su od zgrada imali pre rata, 30 i nesto skola u BG bi ostalo bez prostora...
S tim što su jedino SPC i vratili nešto. Mislim da muzička škola u Njegoševoj sada plaća zakup SPC, jer je to bila njihova zgrada. Ili to država radi umesto njih..
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...