Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Meni nije pa me onaj najeo gomnima. Cirilov je ona vrsta pedera koja prezivljava i nacizam ako naidje...Covek za sve sisteme. On je tako vanvremeno zagledan u svoje knjige i teatar... Teatar koji stoji sam za sebe, neukaljan ovozemaljskim... Ponekad mu dodje da promulja neki mladalacki penis po ustima i sazvace mosnice ali to je toliko komplikovano i ne moze se objasniti jer bi time to samo vulgarizovali. Platani rastu. Pozoriste zivi. Ah... Samo nemojte vikati, zaboga.
Umjesto da se spali u studiju i ostavi pepeo na oltaru pederstva(onako kako si sam već položio život za socijalnu pravdu). Kakav salonski pederast, ts, ts, ts.

Empe, ne Ćirilov, da ne bude zabune.

Edited by king louie
Link to comment

uh kako bih čitala svih skoro dvaes strana što se ovde nakupilo od sinoć, al neka, valjda može i bez toga da prijavim da nisam znala da je nebojša spaić gluplji od karleuše. al eto, ima se može se, ili štaveć ide ovde uz belodani truizama da bih dala 10 ćirilova, sve sa hrabrim ustajanjem na plenumu cksk, za jednog mp40, ma i pola ako mora, pa makar zauvek ne ustao s foruma - i to je fact. posebno posle onog sinoć, da, da, podržavam ja prava i oštro osuđujem nasilje, al ajde da diskutujemo o konceptu paradea olja bećković... :suncemužareno:sinoć me uverila da ume, može & hoće još gore od onog prošlog utiska, gde su joj gluposti ipak ostale u senci škabe-škrbe. politički je nekorektno zvati fašiste "decom" pa ona eto, baš oće tako, uinat?! da ne ispadne da popunjava školski leksikon?! ma produbimo dno :blink:

Link to comment
uh kako bih čitala svih skoro dvaes strana što se ovde nakupilo od sinoć, al neka, valjda može i bez toga da prijavim da nisam znala da je nebojša spaić gluplji od karleuše. al eto, ima se može se, ili štaveć ide ovde uz belodani truizama da bih dala 10 ćirilova, sve sa hrabrim ustajanjem na plenumu cksk, za jednog mp40, ma i pola ako mora, pa makar zauvek ne ustao s foruma - i to je fact. posebno posle onog sinoć, da, da, podržavam ja prava i oštro osuđujem nasilje, al ajde da diskutujemo o konceptu paradea olja bećković... :suncemužareno:sinoć me uverila da ume, može & hoće još gore od onog prošlog utiska, gde su joj gluposti ipak ostale u senci škabe-škrbe. politički je nekorektno zvati fašiste "decom" pa ona eto, baš oće tako, uinat?! da ne ispadne da popunjava školski leksikon?! ma produbimo dno :blink:
doduse, i ovo je jedan od najglupljih postova ikada ovde u konkurenciji shimpra, voodoinstalatarea, marle singer i schmellinga, pa nikom nista. ipak se okrece. Edited by gazza1
Link to comment
doduse, i ovo je jedan od najglupljih postova ikada ovde u konkurenciji shimpra, voodoinstalatarea, marle singer i schmellinga, pa nikom nista. ipak se okrece.
Bolno. Ama - istinito! :Hail:
Link to comment
doduse, i ovo je jedan od najglupljih postova ikada ovde u konkurenciji shimpra, voodoinstalatarea, marle singer i schmellinga, pa nikom nista. ipak se okrece.
čim je koksy odobrio, mora da je baš potpuno & objektivno istinito...al dok ne argumentuješ zašto je najgluplje-ikada-ovde reći da je spaić kolosalni glupak, da je ćirilov invertebrata a olja b. naprosto štetna smorina, držim da tek mrdaš nogom po uslovnom refleksu Edited by mioba
Link to comment
čim je koksy odobrio, mora da je baš potpuno & objektivno istinito...al dok ne argumentuješ zašto je najgluplje-ikada-ovde reći da je spaić kolosalni glupak, da je ćirilov invertebrata a olja b. naprosto štetna smorina, držim da tek mrdaš nogom po uslovnom refleksu
Ćirilov je nediskriminisani homoseksualac, uslovno rečeno. A umeo je da bude na pravoj strani mnogo puta tokom godina i da zabode prst u oko malograđanštini bolno i nenametljivo, na jedini moguć način. I time je pokazao da je moguće izboriti se za svoja prava, u veoma nezgodnom okruženju. E sad, da postoje buljuci takvih, parade bi bile samo folklor.
Link to comment
Ćirilov je nediskriminisani homoseksualac, uslovno rečeno. A umeo je da bude na pravoj strani mnogo puta tokom godina i da zabode prst u oko malograđanštini bolno i nenametljivo, na jedini moguć način. I time je pokazao da je moguće izboriti se za svoja prava, u veoma nezgodnom okruženju. E sad, da postoje buljuci takvih, parade bi bile samo folklor.
pošto nema gazze1, a koksy se ne računa-ne bih se složila da je ćirilov.strategija jedini mogući način borbe za svoja prava. štaviše, ne mislim da je oportunizam uopšte ikakva borba za bilo šta, sem za očuvanje sopstvene bezbednosti. za to imam naskroz razumevanja, svako ima pravo da se čuva od onog što ga boli i ne pada mi na pamet da osuđujem bilo koga ko nije spreman da se izlaže. al iz nekog razloga očekujem da svoje mišljenje o konceptu paradiranja - dok se neko drugi ozbiljno izlaže, ne samo za svoja prava - zadrži u 4 zidauzgred, jedina malograđanština s čijim se očima čirilov uopšte ikad bavio vezana je za onu lokalnu pozorišnu. a horde besnih koji urlaju "ubi, zakolji da peder ne postoji" nisu malograđanština i oni se ne rešavaju prstimaedit, da bismo pričali o tome da li je ćirilov (ne)diskriminisan, morali bismo mnogo bolje da poznajemo njegov privatni život***i još jedan edit, da ne gomilam postove..
To je ono što ja svako malo pitam sagovornike na ovom forumu. Postoji li, za ime sveta, jedna, samo jedna stvar za koju ćemo reći: "Ovo je neprihvatljivo i ovo ne može!" Ovde sve može, sve je podložno relativizaciji, sve je isto kao i svuda u svetu, svi su isti, niko nije kriv. Gej je isto što i fašista, civilni aktivista je isto što i ratni komandant, žena u crnom je isto što i skinhed. Potpuno neverovatno. Da je bar u pitanju neka mafijaška ili udbaška spin mašina, pa da čoveku bude lakše. Ali nije. Srpska nacija je najzad prsla kao direk i počela da se potpuno šizofreno ponaša. Ako se ne dogodi neko čudo, završiće kao prva posada Event Horizona.
ti baš ne umeš da izneveriš očekivanja Edited by mioba
Link to comment
Iz mog ugla gledano, ovo je bio protest ljudi kojima se uskracuje pravo da izadju na ulicu i demonstriraju svoje pravo da podrze nekoga ko je ugrozen.
I iz mog ugla gledano. Zato sam i bio na "paradi", mada nikakvog paradiranja nije bilo. Jednostavno, mrzim da mi neko nešto zabranjuje, a da mu je jedini argument to što je "jači" od mene. Isto tako bih otišao na zamišljeni skup ljudi sa crvenom kosom koje neko zbog toga hoće da bije, a nisam crvenokos. Da li je ovo nekakva pobeda ili nije, da li je hiljadu (malko više po mojoj proceni, 1500, al nebitno) ljudi zabrinjavajuće mali broj onih koji su bili spremni da brane svoja prava, potpuno (mi) je svejedno - želeo sam tamo da budem, baš zato što su mnogi, što eksplicitno, što u sebi, želeli da tamo ne bude nikoga, i bio sam. Išao sam zbog sebe, a nisam baš toliki ego-manijak da mislim da će moj boravak u Manježu protresti temelje društva. Moj lični bunt.I mislim da Ćirilov nije kukavica što je ustuknuo pred agresivnom Karleušom. Njegova je stvar da li će ili neće nešto saopštiti.
Link to comment

Koliko se sećam. JK je zamerila Ćirilovu što se ogradio od parade i naziva same parade. Odnosno od termina Ponos. I onda je ona skočila da on to kao njihov nije smeo da kaže. I u tom smislu je u pravu. Ili što neko reče malo više, mogao je to svoje mišljenje da zadrži u četiri zida makar za neko vreme.Uopšte Ćirilov je imao ljubavnika iz samog vrha SANU-a i generalno niko iz tog kruga gejeva nikada nije loše prošao u našem društvu. Ugroženi su potpuno drugi slojevi.A posebna priča je ono što je gazza opisao da među gejevima i koliko primećujem većinski onih koji svoju „muškost” dokazuju srbovanjem,divljenjem raznim antiherojima i sličnim.Utisak utiska je da je OB želela da JK u biranom društvu ispadne glupa plavuša. Mislim da je „mala od skandala” to primetila i vešto nekoliko puta navlačila priču na tu stranu, a sve da bi napravila suprotan efekat.

Link to comment

evo vam, posto se ocigledno niste zasitili.http://www.b92.net/video/video.php?nav_category=1233&nav_id=467699http://www.kurir-info.rs/kolumna/necu-da-cutim-i-pevam-56337.php

Edited by kojot
Link to comment
Koliko se sećam. JK je zamerila Ćirilovu što se ogradio od parade i naziva same parade. Odnosno od termina Ponos. I onda je ona skočila da on to kao njihov nije smeo da kaže. I u tom smislu je u pravu. Ili što neko reče malo više, mogao je to svoje mišljenje da zadrži u četiri zida makar za neko vreme.
Koliko sam ja svojim izostrenim gradjanskim i ne/komesarskim culom uklavirio, Cirilov je samo izrekao svoj stav. Na sta je vlasnik drugacijeg stava skocio na njega i terao da se izjasni pred milion gledalaca, in vivo, da je peder.Mozda je u ovoj zemlji Revolucionara gradjansko vaspitanje otislo na marginu, ali mene to ne interesuje - uvek cu braniti osnovna prava gradjana :P E, interesantna stvar: nikada se, kada je gradjanski front tema, nije desilo da se ovoliko govori o konceptu i imenu protesta: i to je verovatno ta dzomba (ma pricam ja ali ne vredi:)) o koju se gradjanska Srbija saplela desetog oktobra te je na paradi bilo jedva hiljadu ljudi u jako mucnoj (ignorisuci ime i koncept parade) atmosferi.
Uopšte Ćirilov je imao ljubavnika iz samog vrha SANU-a i generalno niko iz tog kruga gejeva nikada nije loše prošao u našem društvu. Ugroženi su potpuno drugi slojevi.
Ma baraba
Utisak utiska je da je OB želela da JK u biranom društvu ispadne glupa plavuša. Mislim da je „mala od skandala” to primetila i vešto nekoliko puta navlačila priču na tu stranu, a sve da bi napravila suprotan efekat.
Ovo stoji. OB je od starta vrlo nevaspitano krenula djonom na JK, sto je ovoj nesrecnici dalo pogresnu direkciju: "da su ovi isfolirani nacitani ljudi protiv nje", te nije umela da cuje niti razume ono sto su Cirilov i Borka pricali a sto je za JK u sustini afirmativno.Odatle i sukob. Verovatno su joj u pauzi Borka i Jovan nacrtali na papiru da nisu protivu nje, pa je ona zavrsila emisiju nadahnutim i reklo bi se iskrenim hvalospevom o ovo dvoje, + pokajanjem zbog predrasuda o njima. Ne sumnjam da je Cirilova cimala da odu na kafu negde, kao novopecene kolege u kolumnasenju :isuse: btw, JK (niposto!) nije glupa, samo je neobrazovana. Edited by CowBoy
Link to comment
sta znaci biti neobrazovan. jel jerry saltz neobrazovan?
Ne znam jesi li gledao emisiju - dok su Borka i Cirilov govorili svojim recnikom ova je nervozno cistila nokte i pizdela, ocigledno ucitavajuci jezik kojim komuniciraju kao pretnju.Da ima shiri vokabular i da je socijalno obrazovanija, ladno je mogla fino da polemise (doduse na nekom svom nivou naravno) sa ovo dvoje. To sam hteo da kazem kada sam rekao "neobrazovana". Zena se bre druzi/kreshe/kontaktira uglavnom sa fudbalerima i tim miljeom
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...