Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

to sto ova narkomancina beckovic potencira o pravu na slobodu govora, i o ravnopravnom ucescu dve strane je kao kada bi posle ww2 doveli mengelea i barbija u medije da kazu svoje misljenje... tesko smo bolesni
Како се све окреће. Некада нацисти и наркомани причају за друге да су нацисти и наркомани.
Link to comment
Ako je neko gej, a Cirilov to u emisiji nije izgovorio, on ne mora po logici stvari i sexualnog opredeljenja da podrzava Gej paradu, naravno. Moze imati kakvog god misljenje o tom dogadjaju bio gej ili ne. I to je ono sto je Spaic pricao u kontekstu drugacijih misljenja.
Naravno! Gejeva ima u SRS-u, NS-u, SNS-u, Obrazu, Dverima ... Valjda i gejevi imaju slobodu političkog opredeljenja. I zar nije još psihijatar iz Knina Rašković govorio da su još samo pederi uz Srbe ...
Link to comment
evo jedan konkretan primer.
Ne izvrci bas toliko. Gde ti ode. Cirilov je "odabrao stranu" mnogo pre nego sto se ova pashchad iz NGO-ova (Karleusha included) rodila. Mozda samo treba poslusati sta covek zeli da kaze.Poserem im se na NGO-ove. Samo gledaju kako da pravdaju troskove, Cirilov i njegovo misljenje tu se - ne racuna.Dakle, dok postoje ljudi koji imaju 1svoj stav, ima nade. Edited by CowBoy
Link to comment
Poserem im se na NGO-ove. Samo gledaju kako da pravdaju troskove, Cirilov i njegovo misljenje tu se - ne racuna.
A nisi cuo kako Cirilov pravda troskove Bitefa?
Link to comment
Ne izvrci bas toliko. Gde ti ode. Cirilov je "odabrao stranu" mnogo pre nego sto se ova pashchad iz NGO-ova (Karleusha included) rodila. Mozda treba poslusati sta covek zeli da kaze.Poserem im se na NGO-ove. Samo gledaju kako da pravdaju troskove, Cirilov i njegovo misljenje se - ne racuna.Dakle, dok postoje ljudi koji imaju 1svoj stav, ima nade.
nemam problem sa cirilovim, uzivam uvek kada ga slusam, ali imam problem sa ovom recenicom:
... odnosno, ne treba imati svoj stav na neku temu vec treba odabrati stranu. Da ga jbm, taj luksuz pametan covek sebi ne bi trebalo da dozvoli.Podrzavam Cirilova i njegovo imanje stava. Dok je takvih, ima nade.
upravo sam ti naveo primer gde pametan covek ipak treba da odabere stranu i da ne treba da potencira periferne stvari.
Link to comment
Ćirilov bi i da se j..., i da mu ne uđe. Ne mislim bukvalno, naravno, tako narod kaže ...
Njegov seksualitet (jel tako reko?) je toliko komplikovan da to niko ne moze da imenuje i objasni. On je neklasifikseksualac! On je jedinstven medju unikatnima. Avangarda svega pa i jebanja. On pomera horizont. Eterican je u svom intelektualizmu. Platane voli iz Djilsove ruke, to moze.
Link to comment
Ma Karleuša je ovonedeljni hit. Zato što dolazi iz miljea iz koga ne očekujemo takve stavove. Ali je uradila korisnu stvar.
А јел си чуо за нови хит?Мој сукоб са прошлошћу 2.0Јелена Јеца Карлеуша Edited by No7
Link to comment
Njegov seksualitet (jel tako reko?) je toliko komplikovan da to niko ne moze da imenuje i objasni. On je neklasifikseksualac! On je jedinstven medju unikatnima. Avangarda svega pa i jebanja. On pomera horizont. Eterican je u svom intelektualizmu. Platane voli iz Djilsove ruke, to moze.
A i ta opsednutost platanima kao falusnim simbolom mi je sumnjiva, ne samo kod Ćirilova ...
Link to comment

Offtopic:

upravo sam ti naveo primer gde pametan covek ipak treba da odabere stranu i da ne treba da potencira periferne stvari.
Kojote, ako je tebi strategija borbe za prava gej populacije periferna stvar, onda nista. Btw, rekoh vec da je on odavno odabrao stranu.Kazem, mozda treba poslusati coveka sta zeli da kaze. Sto i jeste dobar nacin da se problemi gej populacije bolje razumeju. On je odlican insajt. Takodje, on je gej sa stazom u SFRJ. Mozda covek ima bolju strategiju za Balkan nego NGO bojovnici sa uvezenim kampanjama.Mozda. A mozda i gresim. Mozda covek treba tamo u studiju uz Karleusu da drekne "ja sam peder!!!" i da se svi problemi gejeva u Srbiji rese na laksi i lepsi nacin. Edited by CowBoy
Link to comment
Offtopic:Kojote, ako je tebi strategija borbe za prava gej populacije periferna stvar, onda nista. Btw, rekoh vec da je on odavno odabrao stranu.Kazem, mozda treba poslusati coveka sta zeli da kaze. Sto i jeste dobar nacin da se problemi gej populacije bolje razumeju. On je odlican insajt. Takodje, on je gej sa stazom u SFRJ. Mozda covek ima bolju strategiju za Balkan nego NGO bojovnici sa uvezenim kampanjama.Mozda. A mozda i gresim. Mozda covek treba tamo u studiju uz Karleusu da drekne "ja sam peder!!!" i da se svi problemi gejeva u Srbiji rese na laksi i lepsi nacin.
da, ciriliov je izabrao stranu. neko je ovde napisao da je gledao neku emisiju pre gej parade gde je cirilov sve vreme pricao o pravima homoseksualaca, da bi, kada je mislio da su kamere iskljucene, rekao da je on protiv paradiranja. dakle i on je bio svestan da u tom trenutku treba da precuti. sad kada se sve zavrsilo odlucio je da kaze sta misli i to je ok.
Link to comment
Ako je neko gej, a Cirilov to u emisiji nije izgovorio, on ne mora po logici stvari i sexualnog opredeljenja da podrzava Gej paradu, naravno. Moze imati kakvog god misljenje o tom dogadjaju bio gej ili ne. I to je ono sto je Spaic pricao u kontekstu drugacijih misljenja.
velika manjina srpske gaj scene podrzava paradu. to je tuzna cinjenica - uostalom i sami ste mogli da videli da vecinu na paradi nisu cinili oni.apropo emisije o oktobarskom salonu koju su radile maja uzelac i tijana todorovic, da, RTS je, kao i Studio B, odbio da emituje 1. emisiju i to ce emitovati B92. dakle emisija je cenzurisana od strane 2 javna servisa. to sto su emitovali je druga epizoda. da li ce emitovati i trecu, ostaje da se vidi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...