Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Nisam gledao emisiju neko vreme ali svejedno moram da pitam: U kom trenutku je Olja onako, baš potpuno prsla? Ja ne mogu da verujem kakve gluposti ona lupeta i za kakve se budalaštine hvata pokušavajući da ih predstavi kao bitne.Bogte, Karleuša deluje kao francuski filozof naspram nje i ovog mučenog Ćirilova.

Link to comment
Nisam gledao emisiju neko vreme ali svejedno moram da pitam: U kom trenutku je Olja onako, baš potpuno prsla? Ja ne mogu da verujem kakve gluposti ona lupeta i za kakve se budalaštine hvata pokušavajući da ih predstavi kao bitne.Bogte, Karleuša deluje kao francuski filozof naspram nje i ovog mučenog Ćirilova.
Kad je Cirilov rekao da nije potrebno paradirati kao i zasto Cirilov ne moze da kaze ono sto misli, nego da se podvodi vecinskim misljenjem? Onda je pocela rasprava sa JK, kao i recenica "ako ih on kao njihov ne podrzava, zasto to ja da radim". Edited by Milosh76
Link to comment
Ovo je jako neprijatno.
ne verujem da ce oni kojima se ova zena obraca da shvate dubine njenog blama.ono sto ostaje je neverovatno lose osecanje za one koji su pristali s njom da sednu za sto.a cirilov je neverovatno velikodusan covek. uzasno mi je zao sto je negde poverovao da mu je potrebno ovo da trpi.
Link to comment

Gledajući Utisak čovek može svašta da nauči. Recimo to da kada se priča o fašizmu treba pozvati i nekog fašistu u emisiju jer se u suprotnom zavodi "teror"... Dve strane iste medalje... Istina je uvek negde na sredini...Neverovatno je šta ovoj zemlji rade. Ovde ni jedna tema ne može da se razreši, da kažemo "ovo može ovo ne može" i krenemo dalje. Ovde se neprekidno zlotvorima daju ista prava kao i ostalima.

Link to comment

Pa od čega bi onda Olja Bećković živela?Btw stvarno, beowlovo pitanje je skroz na mestu. Kada se ova žena ovako sjebala? Ili sam ja ranije to posmatrao drugim cvikerima?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...