Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

majstor se javio i pitao kakva je razlika izmedju miladina kovacevica i ivana bogdanova. ako smo za miladina platili milijun ojra, kako se to razlikuje od onog majmuna sa sipke? :Hail:

Link to comment
Gosti: Jelena Karleuša, Borka Pavićević, Jovan Ćirilov i Nebojša Spaić:lolol:
a za godinu dana emisija 1 na 1 sa karleushom, ko sa nemanjom? gospode.(mada opet bre, bolje sa njom nego sa njim!) Edited by thermal bug
Link to comment

A sledece nedelje Aca Lukas, Seka Aleksic, Dragan Bujosevic i Petar Lukovic (tri budale i jedan razuman lik) ili tako neki tipovi...Na sta je spala Olja :isuse:

Edited by Milosh76
Link to comment
A sledece nedelje Aca Lukas, Seka Aleksic, Dragan Bujosevic i Petar Lukovic (tri budale i jedan razuman lik) ili tako neki tipovi...Na sta je spala Olja :isuse:
a sto je spala, naprotiv!posle onog sindikalca sto propusti revolucionarnu borbu zbog zato sto nije imao ko drugi da chuva dete, sve moze da bude 1 pomak ^_^
Link to comment
A sledece nedelje Aca Lukas, Seka Aleksic, Dragan Bujosevic i Petar Lukovic (tri budale i jedan razuman lik) ili tako neki tipovi...Na sta je spala Olja :isuse:
slazem se da je aca razuman lik, ali ne bih bas ostale nazivao budalama.
Link to comment

Meni je u toj ekipici Dragan razuman lik, ali to je stvar procene :D O cemu ce JK da prica? O "kolumni" i zelji levogbeka™ da seta oko njenog dupeta...? Ne razumem zaista ideju njenog pozivanja, jedino ce Nebojsa Spaic da se smori kao 100e u Pirotu.

Link to comment
Meni je u toj ekipici Dragan razuman lik, ali to je stvar procene :D O cemu ce JK da prica? O "kolumni" i zelji levogbeka™ da seta oko njenog dupeta...? Ne razumem zaista ideju njenog pozivanja, jedino ce Nebojsa Spaic da se smori kao 100e u Pirotu.
Nisam primetio da si se sekirao zašto je pozvana ona budaletina iz sindikata, a nije znao ama baš ništa da bekne osim znači, brate, znači srbija, znači pederi ne i slične znači porodične gluposti.
Link to comment
Nisam primetio da si se sekirao zašto je pozvana ona budaletina iz sindikata, a nije znao ama baš ništa da bekne osim znači, brate, znači srbija, znači pederi ne i slične znači porodične gluposti.
A kakve ja imam veze sa tim likom iz Sindikata? Isto kao i sa Karleusom - NIKAKVE. Tu emisiju sam gledao na preskok, kao i vecinu Utisaka u poslednjih mnogo godina, a pozivanje intelektualne gromade, zvane JK, samo zato sto je napisala kolumnu u "mafijaskim novinama, zvanim Kurir", a usput priznala da je fan jedne od stranaka, za mene je uzasno. Kao sto mi se nije svidela pesma Sindikata, jos manje mi se svidja opus JK. bas me zanima kako ce da obrazlozi pozivanje JK u emisiju, to ce verovatno biti jedino sto cu i odgledati.Utisak je davno prestao da bude kultna emisija, bar ne onakva kakva bi trebalo da bude.Naramenice su vec utisak nedelje, ona je najpisala 1(jednu) kolumnu u Kuriru(kvalitet teksta je na nivou kvaliteta novine, procitao sam nazalost), sad je faca.Nazalost, rec Jelene Karleuse "vredi" vise nego 10 knjiga Jovana Cirilova. angry.gif Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...