Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Sjajno™ mu je spustio, ako je tvoj citat tačan. Kod izveštaja sa utakmice, niko neće napisati: Delije su napravile sranje, ali se po ponašanju izdvojio urbani UĐju, koji je nosio cilindar i frak, dok se u Skupštini ipak pominju imena individualaca. Što će reći, ko god ode na sever ili na jug, on automatski postaje deo krda i tu pameti nema.
osim severa i juga, popularnih kopova, postoje i autralni zapad i istok. to sto niko nece napisati to sto pokusavas da karikiras ne znaci da na tribinama i dalje nema pristojnog sveta, mada se i broj takvih smanjuje iz godine u godinu. bio sam na obe utakmice KKPartizan ove sezone u pioniru, i bio sam ponosan na ljude oko sebe (koje btw ne poznajem) sto su sedeli dok se skandiralo "ko ne skace taj je peder". cenim da je manje od 10% ljudi ustalo u tom trenutku. to ti je ilustracija cankove "svi su na tribinama isti" teze, pracenje izjavom da "nema za koga da se igra".
Link to comment
udju suvereno rula sa 20% snage, mozete da mu duvate. cvarkolizac je prso.
hmmm... čanak je prso, s tim se slažem, kao što napisah. ali udju bi komotno mogao da napusti studio. ne bi se osetilo.
Link to comment

Jedva sam sad uspeo da se sastavim, pre 5 minuta je Ružić, vajkajući se, izgovorio najspektakularniju rečenicu u istoriji Srpskog jezika:"Pa gde je ta demokratska država, jesmo li se za to borili... (shvata šta je rekao)... ili, dobro, su se neki drugi borili...":Hail:Bolje bi moglo samo da je Dačić lično to izgovorio. Ili Mira Marković.

Link to comment

Bunt je bunt. Kakvo lupetanje, malo ali glupo.Čanak je neartikulisan i ne zna o čemu priča. Gospodin u odelu voli SPS.

Edited by Utvara
Link to comment

ne znam, meni se ovo nista ne svidja. jelena milic koja koristi jednu jedinu priliku da nastupi u utisku nedelje, pa prica nepovezano i haoticno, pri cemu cesto masi poentu sireci temu na neke ne bas lako dokazive kauzalne odnose.uros djuric koji misli da je dovoljno da kaze jednu uopstavajucu tvrdnju nakon koje ce plebs dedukcijom svatiti probleme modernog drustva.nenad canak koji je uzeo pilulu za uznemirenje© i misli da je poentirao tvrdnjom da su na tribinama svi isti.branko ruzic koji je zna nista, ali zna da drzava treba da postupa po zakonu.

Link to comment

Jedino vredno gledanja ovoga večeras je indukcija: ako ima paravojnih grupa ima i gradjanskog rata u najavi. Udaljio sam se od tv prijemnika neposredno pre no što je Udju ovo izjavio pa mi nije jasno da li je bio ironičan ili ne. U svakom slučaju, utisak Utiska.

Link to comment

djuric je malo na severu malo urban.tj urban je jer je sa severa. nervira me. mozda odvali nesto. ova me podseca na senilni-bogdan denic-van zbilje beogradski krug pocetkom 90-ih.onaj iz SPS-a je u principu kako se bolje placa. ljigavac. canak nije izgubljen. on je uvek sujetan i sokantan. meni je prosli utisak bio vrhunac degenerizma. ne onaj olos reper a ni onaj vajni psihotarapeut vec izbor za utisak. grobar i ona osurena svinja. pa jel su ti idioti ikad videli Kola u bavarskoj nosnji sa masnim forama ili strausa ili jos par politicara iz Dojclanda?meni je utisak bio Sinisa Kovacevic! to je smrad kome treba zabraniti svaku javnu delatnost.bez uvrede zumbuli. isti se olos nakotio i kod nasih.

Edited by bradilko
Link to comment

Na stranu stilska izvedba Milićke i Čanka, ali su oboje pogodili u sridu po jednom.On: Zajebi me pričom o deci, kako te nije sramota, stoko relativizatorska (uz kreštavo protivljenje OB)Ona: Priče o prevenciji i edukaciji ostavite "za neka druga vremena", kad se sranje već desi bavimo se kaznama.Ali oboje ih je zajebao čuveni borac za demokratiju iz devedesetih, Branko Ružić.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...