Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Gosti: Branko Ružić, Jelena Milić, Nenad Čanak i Uroš Đurić.Kakvi gosti :lol::isuse: Ako uspeju da izgovore 3 vezane recenice, bice super. Sta ce Uros Djuric u ovoj ekipi???

Link to comment

Uros Djurc i Canak vs. Branko a Jelena previse salonska for it allA ustvari, kompletno slaganje oko ljuckih prava. Salonska levica show for all the family.Ali, debelog je uvek zabavno gledati...

Link to comment
Zašto sad tolika povika, škabo ovo, škabo ono, kad ste svojevremeno svi svršavali na "Govedinu"?!
Ja ne znam ni jednog (ni jednog!) normalnog misleceg coveka koji voli/slusa/svrsava na nesrecni Sindikat. Poznajem par alkosa i jednog navijaca (narkomane, npr, ne) koji su rekli par afirmativnih reci o tom sranju koje nekako uspeva da prevari tehnologiju i nareze se na diskove.Jbt sa kim ja delim forumSindikat je bedan pokusaj grupe mediokriteta da osvanu u medijima. Sto je jos gore, za razliku od npr. Seke ili Brene odabrali su angazovani egzibicionizam - sto citavu stvar cini jos jadnijom.
Link to comment
Ja ne znam ni jednog (ni jednog!) normalnog misleceg coveka koji voli/slusa/svrsava na nesrecni Sindikat. Poznajem par alkosa i jednog navijaca (narkomane, npr, ne) koji su rekli par afirmativnih reci o tom sranju koje nekako uspeva da prevari tehnologiju i nareze se na diskove.
Izvinjavam se svima koje sam uvredio tezom da su svršavali na "Govedinu" od Sindikata. Pošto sam stoka, moguće da je stoka i u mom okruženju prijatelja i poznanika, samim tim, nije reprezentativni uzorak za neke generalne zaključke.I otkada je Olja prešla na (potpuno pogrešan) koncept sa 4 gosta?! Pri tom,obično izabere goste koji o svemu imaju neki stav i svakome od njih ni dva sata ne bi bila dovoljna da su i sami u emisiji! I ko je ova Jelena Milić? I zašto umesto Ružića nije dovela Bajatovića da nam priča, u prisustvu Čanka, o blagodetima naftno-gasnog sporazuma sa Rujama?
Link to comment

lepo je djuric spustio canka za parlament. ako canak tvrdi da su svi na tribinama isti, onda vala moze da se kaze da su u parlamentu vjerica radeta i nenad canak isto tako isti. kakav je ovaj canak demagog. pazi sad "derbi treba zabraniti zato sto nema za koga da se igra". kakav je to totalitarni argument?

Link to comment
lepo je djuric spustio canka za parlament. ako canak tvrdi da su svi na tribinama isti, onda vala moze da se kaze da su u parlamentu vjerica radeta i nenad canak isto tako isti.
Sjajno™ mu je spustio, ako je tvoj citat tačan. Kod izveštaja sa utakmice, niko neće napisati: Delije su napravile sranje, ali se po ponašanju izdvojio urbani UĐju, koji je nosio cilindar i frak, dok se u Skupštini ipak pominju imena individualaca. Što će reći, ko god ode na sever ili na jug, on automatski postaje deo krda i tu pameti nema.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...