Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

kad ste svojevremeno svi svršavali na "Govedinu"
Сем тебе, јел? Смањи доживљај, нисмо баш сви монголоиди који не знају за боље.
Link to comment
Zašto sad tolika povika, škabo ovo, škabo ono, kad ste svojevremeno svi svršavali na "Govedinu"?! Nije slučajno ova pesma, kada se pojavila, postala himna srpskih desničara i mogla je da se skine sa www.srpskinacionalisti.com i drugih "patrijotskih" sajtova. Zar ste zaboravili da je ta pesma propagirala sve one "vrednosti" totalitarnog i ksenofobičnog režima devedesetih. Uzmimo za primer samo sledeće stihove:"Da se foliraš ko Englez kad dođu neki strendžeri"Hoće da kaže, nikakva priča sa strancima, koje posprdno nazivaju "strendžerima", to su sve gofna!"da se odrekneš Gučekajmaka i radže"Koki i Velja su se sigurno raspilavili na ove stihove. Kakav bre egzit, tamo su sve sami narkomani! By the way, omiljeno piće "srbskog" heroja Radovana-Raše Karadžića nije bila radža nego viski, piće poteklo sa omraženog zapada "A tolerišeš Hrvate ..."Znači, ne treba ih tolerisati, nego ih treba pobiti, jel tako?!"...Borku ... "Ovde se pominje kao simbol nevladinih organizacija koje su naročito bile na medijskom udaru 90-ih. Šta znači ne tolerisati ih?! Zabraniti ih?! Pobiti članstvo?! Da je stih bio "ne slušati Borku" ili slično, to bi već moglo da se prihvati."... gej parade ..."Evo ga!" ... ma, jebes Levijeve dokumentarce"Levijevi dokumentarci su, između ostalog, govorili o srpskoj opsadi Sarajeva i gađanju civila sa okolnih brda. Drugim rečima, ne priznajemo nikakve zločine i ovaj stih je na liniji tvrdnje da su Srbi Srebrenicu oslobodili. Svi koji pokušavaju da nas suoče sa istinom su srpski neprijatelji.

U "Govedini" se nijednom rečju ne pominje SPS, JUL, ili stranka ćosavog vojvode. Slučajno?!Italijani se u pesmi pominju kao "žabari", a Albanci kao "plemena sa juga". Da je slučajno u Hrvatskoj napisana ovakva pesma i Srbi nazvani nekim ovakvim prilkladnim imenom, verovatno bi naše novine bile prepune napisa o "fašistoidnoj" prirodi hrvatskog naroda.A tek stihovi o Đinđić dr Zoranu:"... Nema premijera znači brifing je kod CanetaIz privatnog fluhcojga maše nam iz šlafroka"Ove stihove kao da je lično pisao Gradiša Katić, glavni urednik mafijaških novina "Identitet", preko svojih mentora Legije, Šiptara i Kuma!I ono što normalnom čoveku definitivno mora da ogadi tu tzv. treću, četvrtu, petnaestu ili koju već Srbiju jeste salonski patriotizam, preciznije salonski klerofašizam.Jednom prilikom kada su dva debiloida iz "BG sindikata" gostovala upravo kod Olje u "Utisku nedelje" sa tadašnjim predsednikom Vokijem Kokijem (Koštunicom, op. p.), čitavu emisiju su nam prosipali patriotske fraze o očuvanju Kosmeta i druge lajt motive iz "Govedine".A onda je, na kraju emisije, jedan od ta dva degena zamolio Olju da upita nešto Kokija. I dok je čitava Srbija očekivala pitanje tipa "Šta će država da učini po pitanju očuvanja Kosmeta?" ili "Da li će se uskoro povećati standard prosečnog građanina?", debilko sa paperjastom bradicom je posle sve te velikosrpske šarade krajnje ozbiljno priupitao Kokija kada će se ukinuti vojna obaveza da on ne mora da služi (?!)Mislim da dalji komentar nije potreban. Jeb.... vas treća, petnaesta ili koja već Srbija. Jeb.. vas DSS. Jeb... vas Nova Srbija. Jeb.. vas NSPM, Đole Vukadinović, Slobodan Antonić i list "Pečat"! U paketu!!!

Odličan post. Naročito o gostovanju Demokratskog Sindikata Srbije u Utisku nedelje. Dodao bih i detalj da su likovi iz benda bili u fazonu - sve što imamo da zamerimo Koštunici rećićemo kada se ugase kamere. Ništa onaj stih "predsednik nam je mutav". A kada ih je Olja pitala šta im je najjači utisak van liste©, odgovorili su - to što sedimo u studiju sa predsednikom države. To je ta kritička misao. Edited by pacey defender
Link to comment
Dosadan si, bre, čoveče. Daj, prođi me se više.
:huh:
e, aj vas dvojica te vase privatne razmirice razresite PM-ovima ili na fajt club pa udri.
Ali, koje privatne razmirice? :isuse: Prvi put čujem da ih imam sa njim... :lol:
Link to comment
Prvi problem su 4 gosta, a posle ko su ti gosti. Potpuno se razvodni prica, upadaju jedni drugima u rec, taman kad krene biko kakva diskusija, onaj koji ne ucestvuje zaspi ili kao Sergej salje SMS u sred emisije.I tako poslednjih dosta godina funkcionise Utisak.
word
Link to comment
Koliko znam Olju, to je bila 1 Poruka na kojoj je ona strani. Roze.
e gledala sam toliko da sam videla neku boju ali ne dovoljno da razaznam nijansua to je sa njenim 345783godina noshenja crne totalno 1 poruka :lol:
Link to comment
Au jbt, sad sam sa youtubetu skapirao ko je Shkabova zena. Ako ce ti biti lakse, sigurno si izlazio na nekoliko mesta gde je ona bila suvlasnik.
Nece mi nista biti lakse,jer sam tendeciozno i preskakao ta mesta...Znam ih duze nego sto im (mu i joj) je i bilo u planu da otvore mesto gde ce se skupljati "nasa ekipa".Edit: lazem, bejah jedared. Edited by Mentalna Higijena
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...