Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

mozda je shkabo neshto chitao u medjuvremenu ^_^(od chega ona zivi, od utiska ili necheg drugog? :unsure:)
Ovo prvo, sumnjam :DA ovo drugo, od Utiska se moze sasvim lepo ziveti, to je, koliko znam, i dalje najgledanija emisija na B92. A ako jos uzmes u obzir da nije produkcija B92, tj. ne radi za platu... Plus je radila i u nekoj od Saperovih marketinskih agencija (mislim Idols&friends), verovatno je jos uvek tako.
Link to comment
Ovo prvo, sumnjam :DA ovo drugo, od Utiska se moze sasvim lepo ziveti, to je, koliko znam, i dalje najgledanija emisija na B92. A ako jos uzmes u obzir da nije produkcija B92, tj. ne radi za platu... Plus je radila i u nekoj od Saperovih marketinskih agencija (mislim Idols&friends), verovatno je jos uvek tako.
ovo prvo: nishta nije chito otkad ga onomad arsenijevic napushio da nishta nije chito? pa to ce tuzno da bude, shteta mlada choveka ^_^ovo drugo: tim gore, imash od chega da zivish, a radish sve kilavije? mada to mozda i nije nelogichno. ja sebe vazda zamishljam kako imam od chega da zivim, pa onda neshto (drugo?) sto volim radim najsuper. sve naravno pretpostavljajuci da ona voli ovo sto radi :)
Link to comment

Opa... "decaci koje zvanicni mediju zovuo huliganima, ekstremistima" . Jasno je koja je strana Olji bliza srcu.Mislim da je i Milivojevic na toj strani ... a o Skabu i da ne pricamo.

Edited by Lezilebovich
Link to comment
jao a ova dvojca (trifunović i škabo) ne mogu da se gledaju, sve okreću glavu jedan od drugog :lol:
a sto? ja sam mislio da je serz na strani skaba i ekipe?! :unsure:
Link to comment
Opa... "decaci koje zvanicni mediju zovuo huliganima, ekstremistima" . Jasno je koja je strana Olji bliza srcu.Mislim da je i Milivojevic na toj strani ... a o Skabu i da ne pricamo.
Nemam živaca da gledam, ali ipak mi je ovo prilično neočekivano. Sećam se da je Olja prošle godine žestoko naribala Homena zbog neodržane parade, ne znam šta joj se dogodilo u međuvremenu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...