Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

ceda sa pogledom hipstera :D , histerise i skoro sve vreme odgovara u upitnim oblicima...jujuju, onaj utisak sa tomicom milosavljevic, jel gledo neko? 'nadjite nekog kompetentnijeg to da pitate'. bicu fina i reci samo da je jako bezobrazan.

Link to comment

ceda je vucibatina i prevarant, da ne kazem nesto ozbiljnije, i to nikakve veze s hipsterima i kikijem nema. misim nemojte da kdpisete gde nije mesto.

Link to comment
bicu fina i reci samo da je jako bezobrazan.
Иначе си сва бахата и раскалашна. Ко је био безобразан, нисам сконтао - Томица у неком прошлом "Утиску" или Чеда данас с неким утиском о Томици?
Link to comment
Čuo sam par reči o bezbednosti tj od koga se krije, što je izbegao da kaže, al me onda žena oterala da gleda neku glupost
ti si srecan chovek i imash dobru zenu :Dtopik o utisku ce se uskoro pretvoriti u shta ste fino gledali za vreme utisaka.gledala sbbkbb ako bi se (sluchajno) ikljuchilo magnetno polje majchice planete. mlogo strashno bi bilo! Edited by thermal bug
Link to comment
Иначе си сва бахата и раскалашна. Ко је био безобразан, нисам сконтао - Томица у неком прошлом "Утиску" или Чеда данас с неким утиском о Томици?
Tomica Milosavljević, Ministar zdravlja Republike Srbije, u jednom od danasnjih predloga za najjaci utisak, koji nije bio u stanju da da bilo kakav smislen odgovor na pitanje sta ce biti sa viskom, od 60.000 (ili, nisam sigurna, nula vise?) H1N1 vakcina, nego je samo na kraju smuseno-iritantnog smejuckanja i nekog baljezganja izjavio da pitaju nekog kompetentnijeg.
Ceda ceka cetvrto dete i jos uvek voli zenu. Cestitam i sve najbolje (nije ironija)!
nek im je srecno, naravno, al bate, ko da je u braku 50 godina kad se hvali time sto jos uvek voli svoju zenu...
Link to comment

nije trebalo da je propusti za matiju. kad je pomenuo beckovica, sva se izgubila i pocela da ga napada s pozicije "nisi nista njegovo cit'o".pa ni kod kusturice nisu pricali o tome sta je njegovo gled'o ...posle su presli na "vi" dok nije malo zaboravila pominjanje oca.inace, zena koja sa stiklom od 15cm sedi kao sto bi selektor fudbalske reprezentacije sedeo na klupi needs some guidance.

Link to comment
nije trebalo da je propusti za matiju. kad je pomenuo beckovica, sva se izgubila i pocela da ga napada s pozicije "nisi nista njegovo cit'o".pa ni kod kusturice nisu pricali o tome sta je njegovo gled'o ...posle su presli na "vi" dok nije malo zaboravila pominjanje oca.
Sreća pa se on uspešno odbranio sa ''Gledao sam ''Reče mi jedan čovek''. - ''I šta još?'' - ''Pa.. ''Reče mi jedan čovek''.

Link to comment
vecerasu u utisku skabo iz bg sindikata i sergej trifunovic
mozda je shkabo neshto chitao u medjuvremenu ^_^(od chega ona zivi, od utiska ili necheg drugog? :unsure:) Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...