Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Osim na onu koja je protiv crvenih i bezboznika. Pedja Smotani Markovic je onaj tunjavi, smerni DS(S) istoricar, kao pomirivac a isto tamjandzija na nacionalnom zadatku.Ladan zid...
taj. likom, ne delom..nego, jesi razmisljao da promenis nick u FN M24?
Link to comment
Imao sam oriliku da ga slušam i često se ne bih složio s njim, ali nisam stekao baš takav utisak. Za početak čovek je amerikanofil.
moj najbolji predavac ever. ali posto sam i ja poznati fasista verovatno nam ne gine zajednicko VI3 Vol2 streljanje, ovoga puta u hladnoj vojvodjanskoj ravnici
Link to comment

Ne znam meni je on recimo pored svih profesora smarača bio vrlo interesantan. Imao je čak i neku zanesenost koja mi je bila simpatična. Nije mi osavio utisak mračnjaka.

Link to comment

ali mu bas i ne smeta mnogo da ne voli crvene i sve sto oni mogu predstavljati.On je jedan od onih sto ce za Drazu prvo reci: orden! Orden! Truman! Spasen pilot! A klanje ce stidljivo pomenuti tek kad se tema jako nametne. Dobro, bilo je malo... tog... presecanja grkljana...

Link to comment

Obrnuce pun krug! Jebote! na kraju ce ipak opet biti - Cetnici+nemci+ustase+italijani sa jedne i partizani+saveznici sa druge strane. Ponovo zajedno nakon godina SPOovanja i kuknjave o ljubavi engleza, amera i koljaca. Bolje da ne kopaju dalje!

Link to comment

Odgledao sam 10 minuta i onaj Bojan Dimitrijević je ladno rekao da su Amerikanci na svim proslavama zvali i predstavnike ravnogorskog pokreta. Kako verovati čoveku koji jednu ovakvu faktografsku činjenicu slaže?

Link to comment

Vučić - potpredsednik udbaške strankePopović - ruski plaćenikKolundžija - to je ona što po medijima urgira da kada navode njenu izjavu stave njenu fotku od pre 20 godinaA što se tiče Kokija i njegove izjave kako su pod njegovom vladom maltene tekli "med i mleko", treba njemu, Popoviću, Bubalu i ostalim pajtosima suditi za veleizdaju, što su stratešku privredu poklonili Rusima. A epilog je - 1) imamo najskuplji gas i benzin u regionu a i šire, 2) najavljuju poskupljenje struje, 3) najavljuju probleme sa grejanjem ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...