Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Zaaasto ja ovo gledam? Jebo me Rim!Kako je car ovaj Kusturica. Kako objektivno sebe opisuje. Ima odlican pogled na sebe pa moze. Odlazim u krevet sa saznanjem da sam egomanijak pripravnik, easy settings. Moram malo poraditi na svojim krajnje neproduktivnim uvidjanjima svojih nesposobnosti i ne-vestina. Nemanja zna sve i nema mana. Mozda mu je jedina mana sto je toliko dobar i iskren.

Link to comment
Zaaasto ja ovo gledam? Jebo me Rim!Kako je car ovaj Kusturica. Kako objektivno sebe opisuje. Ima odlican pogled na sebe pa moze. Odlazim u krevet sa saznanjem da sam egomanijak pripravnik, easy settings. Moram malo poraditi na svojim krajnje neproduktivnim uvidjanjima svojih nesposobnosti i ne-vestina. Nemanja zna sve i nema mana. Mozda mu je jedina mana sto je toliko dobar i iskren.
Batice, nepravedan si prema Nemanji. Čak je oprao i kosicu i time učinio nesvakidašnji plezir Oljici Blebećković koja je iz godine u godinu sve lepša i mlađa ...
Link to comment

odvratno, usiljen smeh, ulizivacko ponashanje, citira svaku jebenu recenicu iz knjige, pushta inserte iz filmova, ovo lici na TV lica-Balkanskom ulicom-pink nedeljom popodne govno...Nemanja "dvoiposobnistan" Kusturica :isuse::puke: :puke: :puke:

Link to comment
divna emisija, sad gledam reprizu.potvrdilo se ono sto se dosad nametalo kao ocigledno, nemanja je prso ko lajsna zbog straha od smrti.kakva pickica.
straha od smrti?
Link to comment
Batice, nepravedan si prema Nemanji. Čak je oprao i kosicu i time učinio nesvakidašnji plezir Oljici Blebećković koja je iz godine u godinu sve lepša i mlađa ...
NEdostajao je samo Manjo Vukotic, buduci izdavac, velikog sabranog dela, velikog, presvetog Nebojse, da ga jos malo pohvali!
Link to comment
Ko su gosti?
hoces i daljinski da ti donesem? :PGosti: Bojan Dimitrijević - istoričar, Slobodan G. Marković - istoričar i Filip David - književnik
Link to comment
hoces i daljinski da ti donesem? :PGosti: Bojan Dimitrijević - istoričar, Slobodan G. Marković - istoričar i Filip David - književnik
Joj, TV mi u drugoj sobi, a mrzi me da ustajem. A mrzelo me i da otvaram b92 sajt. :D Hvala ti :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...